promienniki

Urządzenia emitujące promieniowanie podczerwone (tzw. promienniki) znajdują szeroki zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłu. Przedsiębiorstwo HAZEL oferuje najwyższej jakości elektryczne lampy na podczerwień własnej produkcji, o różnych parametrach przeznaczone do różnych zastosowań. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo urządzenia, których szukacie. Oferujemy także możliwość przygotowania produktu według indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Łóżeczka turystyczne

W nowoczesnym sklepie online z akcesoriami dziecięcymi znajdują się niedrogie i bardzo funkcjonalne łóżeczka turystyczne. Wykonane są z wytrzymałych tworzyw, mają możliwość prostego składania i przewożenia w bagażniku samochodowym. Podczas urlopu zastąpią maluszkowi jego własne miejsce do snu. Przejrzysta siatka umożliwia kontakt z dzieckiem, a bajkowe postaci na aplikacjach zachęcają do zabawy. Polecamy również wózki zwykłe i spacerowe dostosowane do potrzeb dziecka. Sprawdź ofertę na zabawki i inne.

Hurtownia elektryczna internetowa

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna hurtownia elektryczna internetowa, zapraszamy do skorzystania z oferty produktowej, jaką przygotował dla Państwa nasz sklep internetowy, gdzie znajdziecie Państwo liczne funkcjonalne elementy naszych instalacji. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i życzymy danych zakupów.

Ochrona sadu

Uprawiasz grusze, jabłonie, ogrody śliwkowe czy z dowolnymi innymi owocami sezonowymi? Sam więc doskonale zdajesz sobie sprawę, jak trudno jest utrzymać drzewka w stanie bezpiecznej bariery przed szkodnikami i robactwem. Ochrona sadu ze środkami Arysta LifeScience będzie skutecznym działaniem. Wybierz specyficzne opryski zapobiegające atakom mszyc, robaków i innych szkodników, które mogą znacząco wpływać na ilość Twoich plonów. Tak zabezpieczone rośliny obrodzą obficie i będą miały zdrowe owoce. Polecamy serdecznie.

walizki na kółkach

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne torby podróżne, które sprawdzą się na wakacjach czy w podróży służbowej. Walizki na kółkach wyprodukowano z materiałów, które zapewniają im odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chronią je przed wilgocią. Torby są wygodne w użytkowaniu oraz odciążają kręgosłup.

spodniobuty neoprenowe

Łowienie ryb to Twoja pasja? U nas znajdziesz szeroki wybór artykułów, które pozwolą Ci się realizować na polu udanych połowów min. wytrzymałe spodniobuty neoprenowe. W asortymencie naszego sklepu wędkarskiego znajdziesz najlepszy sprzęt oraz akcesoria renomowanych producentów, które docenią zarówno wprawieni poławiacze, jak i dopiero rozpoczynający swoją przygodę z rybami.

Millers oil

Silnik to serce auta i, aby zapewnić mu sprawne funkcjonowanie na lata, trzeba wspomagać go preparatami o najwyższej jakości. Produkty Millers Oil to nie tylko wysokiej klasy oleje silnikowe. Oferta tego renomowanego producenta obejmuje również wzbogacające dodatki do paliwa oraz specjalistyczne płukanki, które ułatwiają wymianę zużytych płynów samochodowych.

Opony rolnicze

U nas znajdziesz najlepsze ogumienie w dobrej cenie! Posiadamy artykuły przeznaczone do różnego typu pojazdów, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Proponujemy między innymi trwałe i bardzo wytrzymałe opony rolnicze wykorzystywane w maszynach rolniczych, zapewniające doskonałą przyczepność zarówno do suchego, jak i mokrego podłoża.