Legalizacja zatrudnienia obcokrajowców

Polski rynek od kilku lat doświadcza napływu pracowników z krajów Europy wschodniej. Korzystają na tym obie strony - właściciele firm oraz sami cudzoziemcy. Legalizacja zatrudnienia obcokrajowców to proces, który wymaga szczególnego zaangażowania pracodawcy. Należy dopełnić wszelkich formalności, w celu uniknięcia konsekwencji prawnych. Nasze biuro z siedzibą w Poznaniu świadczy pomoc i udziela porad w wyżej wymienionych kwestiach.

Prywatny detektyw

Macie Państwo jakieś problemy i nie chcecie korzystać przy ich rozwiązywaniu z usług policji? Każdy prywatny detektyw pracujący w Ex Facto zrobi co w jego mocy, by pomóc Wam rozwiązać konkretną sprawę. Świadczymy pomoc zarówno jeśli chodzi o zbieranie informacji czy materiałów, jak i przy poszukiwaniu osób zaginionych. Możecie Państwo liczyć na pełną dyskrecję, a jednocześnie na to, że damy z siebie wszystko by sprawę udało się rozwiązać. Naszą siedzibę znajdziecie na terenie Warszawy.

Darowizna fundacja

Nasza organizacja non-profit pomaga dzieciom, które znajdują się w spektrum autyzmu. Jeśli zastanawiasz się, komu przydałaby się Twoja darowizna - nasza fundacja będzie bardzo wdzięczna za wsparcie naszych działań. Dzięki pomocy finansowej jesteśmy w stanie prowadzić działania edukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców.

srebrny różaniec na rękę

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż biżuterii damskiej i nie tylko. W asortymencie znaleźć można srebrny różaniec na rękę w formie bransoletki. Taki sposób noszenia biżuterii sprawi, że zawsze będziemy mieli przy sobie symbol krzyża. Dysponujemy wieloma modelami i kolorami bransoletek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.