Ochronniki słuchu

Czasem zdarza się, że dziecko przychodzi na świat z wadą słuchu. Może też nabyć jej wskutek choroby, zapalenia ucha itp. Ochronniki słuchu dla dzieci są dziś skonstruowane tak, aby były niewyczuwalne podczas noszenia. Dźwięk wzmacniają do czystej postaci, bez szumów i sprzężeń, dając rzeczywiście komfortowy odbiór. Można wybrać opcję wkładki dousznej, która jest praktycznie niedostrzegalna dla otoczenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu wykonania badań laryngologicznych i doboru odpowiedniego urządzenia.

Urolog Szczecin

Urolog w Szczecinie, zaprasza na wizytę. W naszym Centrum Medycznym Dom Lekarski wszyscy pacjenci mogą liczyć na to, że otrzymają fachową opiekę lekarską lekarzy obdarzonych przyjaznym stosunkiem do pacjenta. Jeżeli masz problemy ze zdrowiem i szukasz fachowej pomocy, my możemy Ci ją zapewnić. Serdecznie zapraszamy!

Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz

W bydgoskim gabinecie fizjoterapeutycznym oferowane jest leczenie bólu kręgosłupa, wad postaw, rwy kulszowej i wielu innych dolegliwości. Osteopata wykonuje zabiegi z zakresu medycyny manualnej przeznaczone dla osób w każdym wieku. Na stronie można zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania oferowanych przez niego zabiegów rehabilitacyjnych.

Operacja zaćmy w Czechach

Jeśli na zabieg w Polsce musieliby Państwo bardzo długo czekać, być może warto rozważyć leczenie za granicą. Operacja zaćmy w Czechach wykonywana jest metodą metodą fakoemulsyfikacji. Polega ona na usunięciu zmętniałej soczewki przy pomocy ultradźwięków. Całość może być zrefundowana przez NFZ, w formie zwrotu kosztów.

stomatologia Tychy

Zapraszamy do najlepszego gabinetu stomatologicznego w Tychach. Tutaj wyleczą Państwo swoje zęby możliwie nieinwazyjne. Gwarantujemy, że w przypadku interwencji chirurgicznej postaramy się usunąć tylko i wyłącznie chore tkanki, nie powodując kolejnych uszkodzeń w obrębie jamy ustnej. Kierujemy się zatem przede wszystkim dobrem Klienta oraz troską o jego zdrowie. Ciesz się pięknym uśmiechem na nowo. To wszystko jest możliwe, kiedy tylko oddasz się w ręce doświadczonego specjalisty, którym jest dentysta.

Fartuchy jednorazowe medyczne

W kontaktach z pacjentami, podczas przeprowadzania badań czy zabiegów ważna jest przede wszystkim sterylność narzędzi, dlatego zaleca się, by specyficzne części wyposażenia nie były wykorzystywane więcej niż raz. Fartuchy jednorazowe, medyczne czepki oraz rękawiczki będą skutecznie zapobiegać zakażeniom i rozprzestrzenianiu się bakterii.

Taśmy do tapingu

Oferujemy profesjonalne produkty do wspomagania i leczenia uszkodzonych lub słabych mięśni. Nasze taśmy do tapingu, zrobione są z bardzo rozciągliwych materiałów, które pozwalają na lepsze absorbowanie obciążeń i niwelowanie odczuwania bólu. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas leczenia kontuzji sportowych jak i powypadkowych.

Braunsztyn

Jednym z materiałów dostępnych w naszej ofercie jest braunsztyn. Jako specjaliści w swojej branży staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość towarów w atrakcyjnej cenie, aby byli w pełni zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu. Wybierając nasz braunsztyn możesz być pewien, że w Twoje ręce trafi najlepszy produkt dostępny na rynku.

Sklep stomatologiczny

Branża dentystyczna nie jest, jak palestra zamkniętym kręgiem. Dlatego też każdy stomatolog musi odpowiednio dbać o swoich pacjentów. Jednym ze sposobów na to, jest zaopatrywanie się w dobrych sklepach, których niewątpliwie doskonałym przykładem jest sklep stomatologiczny Mixdent.pl. Marka i jakość, jaką oferuje Mixdent.pl to produkty i materiały z najwyższej półki po bardzo atrakcyjnych cenach. W sklepie stomatologicznym Mixdent nie zabraknie również w ofercie produktów bardziej ekonomicznych, substytutów, których jakość jednak również nie podlega dyskusji.

Wenerolog Warszawa

Nasza przychodnia medyczna współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji. Wśród nich jest dermatolog-wenerolog, który zajmuje się chorobami skóry oraz narządów płciowych. Podczas konsultacji sprawdzi znamiona na całym ciele. Nasz gabinet w Warszawie jest wyposażony w dermatoskop, który pomaga w zobaczeniu wyprysków czy wysypek w powiększeniu.

Łóżka medyczne

W naszym sklepie zakupicie meble, stworzone na potrzeby osób wymagających stałej opieki. Łóżka medyczne, dostępne w ofercie, Gold-Med wyposażone zostały w regulację ułatwiającą zmianę pozycji chorego i wykonywanie czynności higienicznych oraz karmienie. Dodatkowy pilot pozwala choremu na samodzielne dostosowanie wysokości i kąta nachylenia.

Pantomografy

Nowością na polskim rynku sprzętu medycznego są pantomografy Durr Dental. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia o zminimalizowanej dawce promieniowania oraz najwyższej jakości obrazowania. Służą do wykonywania tzw. zdjęć panoramicznych, ukazujących wszystkie zęby w łuku oraz tkanki otaczające. Zamów!

Medyczna marihuana

Nasza firma zajmuje się kompleksowym doradztwem oraz wsparciem dla osób poszukujących nowych metod terapeutycznych na rynku farmaceutycznym. Medyczna marihuana może być rozwiązaniem w bardzo wielu schorzeniach. Posiada ona bowiem związki niepsychoaktywne, które działają przeciwzapalnie i aktywują procesy zwalczania chorób.

Usuwanie znamion

Centrum medyczne świadczy wsparcie z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii, obejmującej m.in. usuwanie znamion. Pieprzyki i plamki, szczególnie te o nieregularnych krawędziach i kształtach, wskutek ekspozycji na słońce mogą stać się podłożem do rozwoju niebezpiecznych chorób, w tym także nowotworowych.

Masaż leczniczy

W naszym lubińskim gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii świadczymy usługi między innymi z zakresu terapii manualnej, czyli zwalczania bólu układu ruchu. Polecamy nasz masaż leczniczy, dzięki któremu zmniejszysz ból kręgosłupa oraz rozluźnisz mięśnie. Rozluźnienie ciała wiąże się również z odprężeniem całego organizmu, odstresowaniem oraz zrelaksowaniem. Dodatkowo, dzięki systematycznym spotkaniom z fizjoterapeutą możesz ograniczyć występowanie migreny, bólów głowy, obrzęków oraz skurczów mięśniowych.

Dermatochirurgia

Nasza klinika wykonuje szereg zabiegów mających na celu poprawę urody naszych pacjentów. Oferujemy Państwu między innymi usuwanie znamion, które nasi lekarze przeprowadzą bezboleśnie, a efekty z pewnością będą satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy na usuwanie znamion i inne zabiegi do Face & Skin.

Hybrydyzacja

Oferujemy zestawy do diagnozowania wirusa HPV, rotawirusa i innych, poważnych schorzeń na poziomie molekularnym. Odwrotna hybrydyzacja pozwala wykryć nieprawidłowości, co umożliwia później wykonanie dalszych badań i ustalenie odpowiedniego postępowania. Dzięki temu można zmniejszyć dolegliwości wynikające z wykrytych chorób.

Integracja sensoryczna

Na każdego rodzica diagnoza autyzmu dziecka spada jak grom z jasnego nieba. Choć to oni jako pierwsi dostrzegają nieprawidłowości w zachowaniu malucha, nie biorą pod uwagę upośledzenia umysłowego. Jednak choroba ta to nie tylko ograniczenia. W wielu przypadkach dzieci wykazują olbrzymie zdolności i talenty, choć w bardzo ograniczonych dziedzinach. Jak pogodzić je z pozostałymi niezbędnymi umiejętnościami, jak choćby odczytywaniem i przekazywaniem emocji? Może tego nauczyć terapia zwana integracją sensoryczną.