Ochronniki słuchu

Czasem zdarza się, że dziecko przychodzi na świat z wadą słuchu. Może też nabyć jej wskutek choroby, zapalenia ucha itp. Ochronniki słuchu dla dzieci są dziś skonstruowane tak, aby były niewyczuwalne podczas noszenia. Dźwięk wzmacniają do czystej postaci, bez szumów i sprzężeń, dając rzeczywiście komfortowy odbiór. Można wybrać opcję wkładki dousznej, która jest praktycznie niedostrzegalna dla otoczenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu wykonania badań laryngologicznych i doboru odpowiedniego urządzenia.

chirurg onkolog wrocław

Niestety wciąż wiele pań decyduje się na wizytę u lekarza specjalisty dopiero wtedy, kiedy potrzebują recepty na środki antykoncepcyjne lub doskwiera im jakiś problem. Jest to poważny błąd, gdyż układ rozrodczy wymaga ciągłej kontroli i profilaktyki. Ginekolog monitoruje owulację, wykonuje badania ultrasonograficzne, udziela wskazówek w okresie przed- i poporodowym, a także przeprowadza zabiegi specjalistyczne. Pełna lista podejmowanych działań została zamieszczona na stronie gabinetu Mediconcept z Wrocławia.

Ośrodek leczenia uzależnień

W sytuacji, gdy nasz organizm nie radzi sobie z nałogiem i zdajemy sobie z tego sprawę, bardzo ważne jest jak najszybsze udanie się na terapię i próba powrotu do normalnego życia. Ośrodek leczenia uzależnień Primum Vivere jest miejscem, w którym postaramy się pomóc wszystkim osobom, które zmagają się zarówno z alkoholizmem, jak i narkomanią czy lekomanią. Wsparcie obejmuje zarówno psychoterapię, jak i zabiegi medyczne, mające na celu sprawdzenie stanu Waszego organizmu i oczyszczenie go z toksyn.

zdrowa żywność hurtownia

Zależy nam, by nasz każdy Klient nie tylko odpowiednio się odżywiał, ale korzystał przy tym z produktów pozbawionych konserwantów oraz barwników. AGA Natura to hurtownia zdrowej żywności, w której bogatym asortymencie znajdują się liczne, naturalne produkty spożywcze. W naszym sklepie internetowym można między innymi znaleźć ryże, soki, przyprawy, kawy, octy, mąki, miody, a także sosy oraz bogaty wybór słodyczy. Zamówienia można odebrać w naszym punkcie stacjonarnym w Opolu lub od razu dokonać zakupów na miejscu.

Teleradiologia

W celu usprawnienia obsługi naszych pacjentów wprowadziliśmy usługę polegającą na całodobowej możliwości podglądu własnych opisów badań. Teleradiologia umożliwia korzystanie z portalu klienta, który jest narzędziem umożliwiającym lekarzom i pacjentom nielimitowany czasowo dostęp do całościowej dokumentacji medycznej. Lux Med Diagnostyka umożliwia swoim pacjentom odebranie wyników za pośrednictwem strony www. Ta usługa jest w pełni bezpieczna, gdyż każdy pacjent otrzymuje swój indywidualny login oraz hasło.

rekonstrukcja acl

W ramach świadczeń oferowanych przez naszą placówkę mogą Państwo umówić się między innymi na konsultację do ortopedy, okulisty, neurochirurga, dermatologa, neurologa, endokrynologa, a także chirurga plastycznego. Sanvimed to prywatna klinika w Zabrzu, z usług której mogą skorzystać pacjenci posiadający polisy współfinansowane lub finansowane z prywatnych ubezpieczeń. Zajmujemy się zarówno badaniami ambulatoryjnymi, diagnostyką, jak i też leczeniem chorób oraz schorzeń wchodzących w skład dziedzin medycyny opisanych powyżej.

medycyna estetyczna wrocław

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Kobiet, które chcą odzyskać naturalne piękno jest nasz gabinet kosmetyczny. Wrocław to równie piękne miasto, w którym znajduje się nasz salon. Proponujemy najlepsze rozwiązania wszystkim Paniom. Oferujemy profesjonalne zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i odmładzające. Dzięki naszym usługom, każda Pani czuje się kobieco i pięknie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gabinetu kosmetycznego Dentalest oraz do skorzystania z profesjonalnych usług.

Urolog Szczecin

Urolog w Szczecinie, zaprasza na wizytę. W naszym Centrum Medycznym Dom Lekarski wszyscy pacjenci mogą liczyć na to, że otrzymają fachową opiekę lekarską lekarzy obdarzonych przyjaznym stosunkiem do pacjenta. Jeżeli masz problemy ze zdrowiem i szukasz fachowej pomocy, my możemy Ci ją zapewnić. Serdecznie zapraszamy!

Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz

W bydgoskim gabinecie fizjoterapeutycznym oferowane jest leczenie bólu kręgosłupa, wad postaw, rwy kulszowej i wielu innych dolegliwości. Osteopata wykonuje zabiegi z zakresu medycyny manualnej przeznaczone dla osób w każdym wieku. Na stronie można zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania oferowanych przez niego zabiegów rehabilitacyjnych.

Urządzenie polerujące zęby

Masz dość ciągłych wizyt w gabinetach higieny stomatologicznej? Proponujemy urządzenie polerujące zęby, dzięki któremu wykonasz polerowanie zębów w domu. Z pomocą naszego produktu w prosty i sprawny sposób pozbędziesz się kamienia. Jako dopełnienie urządzenia w zestawie sprzedajemy również specjalną pastę oraz baterie.

Operacja zaćmy w Czechach

Jeśli na zabieg w Polsce musieliby Państwo bardzo długo czekać, być może warto rozważyć leczenie za granicą. Operacja zaćmy w Czechach wykonywana jest metodą metodą fakoemulsyfikacji. Polega ona na usunięciu zmętniałej soczewki przy pomocy ultradźwięków. Całość może być zrefundowana przez NFZ, w formie zwrotu kosztów.

stomatologia Tychy

Zapraszamy do najlepszego gabinetu stomatologicznego w Tychach. Tutaj wyleczą Państwo swoje zęby możliwie nieinwazyjne. Gwarantujemy, że w przypadku interwencji chirurgicznej postaramy się usunąć tylko i wyłącznie chore tkanki, nie powodując kolejnych uszkodzeń w obrębie jamy ustnej. Kierujemy się zatem przede wszystkim dobrem Klienta oraz troską o jego zdrowie. Ciesz się pięknym uśmiechem na nowo. To wszystko jest możliwe, kiedy tylko oddasz się w ręce doświadczonego specjalisty, którym jest dentysta.

Fartuchy jednorazowe medyczne

W kontaktach z pacjentami, podczas przeprowadzania badań czy zabiegów ważna jest przede wszystkim sterylność narzędzi, dlatego zaleca się, by specyficzne części wyposażenia nie były wykorzystywane więcej niż raz. Fartuchy jednorazowe, medyczne czepki oraz rękawiczki będą skutecznie zapobiegać zakażeniom i rozprzestrzenianiu się bakterii.

Taśmy do tapingu

Oferujemy profesjonalne produkty do wspomagania i leczenia uszkodzonych lub słabych mięśni. Nasze taśmy do tapingu, zrobione są z bardzo rozciągliwych materiałów, które pozwalają na lepsze absorbowanie obciążeń i niwelowanie odczuwania bólu. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas leczenia kontuzji sportowych jak i powypadkowych.