Ochronniki słuchu

Czasem zdarza się, że dziecko przychodzi na świat z wadą słuchu. Może też nabyć jej wskutek choroby, zapalenia ucha itp. Ochronniki słuchu dla dzieci są dziś skonstruowane tak, aby były niewyczuwalne podczas noszenia. Dźwięk wzmacniają do czystej postaci, bez szumów i sprzężeń, dając rzeczywiście komfortowy odbiór. Można wybrać opcję wkładki dousznej, która jest praktycznie niedostrzegalna dla otoczenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu wykonania badań laryngologicznych i doboru odpowiedniego urządzenia.

Urolog Szczecin

Urolog w Szczecinie, zaprasza na wizytę. W naszym Centrum Medycznym Dom Lekarski wszyscy pacjenci mogą liczyć na to, że otrzymają fachową opiekę lekarską lekarzy obdarzonych przyjaznym stosunkiem do pacjenta. Jeżeli masz problemy ze zdrowiem i szukasz fachowej pomocy, my możemy Ci ją zapewnić. Serdecznie zapraszamy!

Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz

W bydgoskim gabinecie fizjoterapeutycznym oferowane jest leczenie bólu kręgosłupa, wad postaw, rwy kulszowej i wielu innych dolegliwości. Osteopata wykonuje zabiegi z zakresu medycyny manualnej przeznaczone dla osób w każdym wieku. Na stronie można zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania oferowanych przez niego zabiegów rehabilitacyjnych.

Braunsztyn

Jednym z materiałów dostępnych w naszej ofercie jest braunsztyn. Jako specjaliści w swojej branży staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość towarów w atrakcyjnej cenie, aby byli w pełni zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu. Wybierając nasz braunsztyn możesz być pewien, że w Twoje ręce trafi najlepszy produkt dostępny na rynku.

Masaż leczniczy

W naszym lubińskim gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii świadczymy usługi między innymi z zakresu terapii manualnej, czyli zwalczania bólu układu ruchu. Polecamy nasz masaż leczniczy, dzięki któremu zmniejszysz ból kręgosłupa oraz rozluźnisz mięśnie. Rozluźnienie ciała wiąże się również z odprężeniem całego organizmu, odstresowaniem oraz zrelaksowaniem. Dodatkowo, dzięki systematycznym spotkaniom z fizjoterapeutą możesz ograniczyć występowanie migreny, bólów głowy, obrzęków oraz skurczów mięśniowych.

Dermatochirurgia

Nasza klinika wykonuje szereg zabiegów mających na celu poprawę urody naszych pacjentów. Oferujemy Państwu między innymi usuwanie znamion, które nasi lekarze przeprowadzą bezboleśnie, a efekty z pewnością będą satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy na usuwanie znamion i inne zabiegi do Face & Skin.

Hybrydyzacja

Oferujemy zestawy do diagnozowania wirusa HPV, rotawirusa i innych, poważnych schorzeń na poziomie molekularnym. Odwrotna hybrydyzacja pozwala wykryć nieprawidłowości, co umożliwia później wykonanie dalszych badań i ustalenie odpowiedniego postępowania. Dzięki temu można zmniejszyć dolegliwości wynikające z wykrytych chorób.

Uzależnienie od Internetu

Żyjemy w czasach, w których korzystanie z komputera jest dla młodszego pokolenia codziennością i czymś normalnym. Od rutyny i rozrywki niedaleko jednak do popadnięcia w nałóg. Uzależnienie od Internetu potrafi skutecznie sparaliżować zarówno troskę o rozwój osobisty, jak i umiejętności interpersonalne. W ośrodku Nowa Droga oferujemy program terapeutyczny, który w bardzo łagodny sposób pozwoli zrozumieć wszelkie zagrożenia i wzbudzić motywację do tego, by pilnować proporcji czasu przeznaczanego na konkretne aktywności.

leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to nasza specjalność. Jesteśmy przekonani, że duża popularność tego typu usług bierze się z rosnącej świadomości Polaków, w kwestiach związanych z ochroną zębów i dziąseł. Zapewniamy skuteczne zabiegi, których efekty będą z pewnością zadowalające. Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszych gabinetów w Białymstoku.

Rehabilitacja Warszawa

Po przebytym urazie, schorzeniu, zabiegu, nierzadko pacjenci wymagają wsparcia w procesie zdrowienie. Rehabilitacja to jedna z dziedzin jakiej podejmują się lekarze w warszawskim szpitalu IBIS. Wykorzystujemy różne techniki, m.in. kinezyterapię: ćwiczenia bierne, czynne, wyciągi, kinesiotaping, odchudzające.

Opieka czasowa dla osób starszych

Szukasz opieki czasowej dla osób starszych w Łodzi? Zachęcamy do wyboru naszego domu spokojnej starości, w którym Twoim bliskim zajmą się wykwalifikowane pielęgniarki i fizjoterapeuci. Udostępniamy dobrze wyposażone pokoje. Serwujemy dania oparte na odpowiednio przygotowanej diecie. Sprawdź szczegóły naszej oferty.

soczewki toryczne

Nasz internetowy sklep poleca wysokiej jakości soczewki toryczne. To propozycja przeznaczona dla osób dotkniętych astygmatyzmem. To jedyna taka oferta, która umożliwi skuteczne zniwelowanie wady wzroku przy astygmatyzmie. Nasze soczewki toryczne dostępne są na naszej stronie internetowej - produkty najlepszych marek.

Samsung HS70

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami oraz właściwościami ultrasonografu Samsung HS70, który dostępny jest w ofercie naszej firmy. to nowoczesne USG, które pozwoli na jeszcze dokładniejsze przeprowadzania badania sprawdzającego jakość tkanek oraz nieprawidłowości występujące na zewnętrznej części organów.

ziołowe suplementy diety

Coraz więcej osób decyduje się na zmianę stylu życia na bardziej naturalny, zbilansowany i ekologiczny. Jednym z elementów takiego działania jest zmiana nawyków żywieniowych, do których włączane są ziołowe suplementy diety. Osoby stosujące takie preparaty kierują się chęcią poprawy kondycji i lepszego samopoczucie.

Kosmetyki Amway

Dobrze dobrane produkty pielęgnacyjne sprawiają, że skóra staje się bardziej promienna i gładka. Mając wiedzę na temat działania poszczególnych składników i dysponując nowoczesnym zapleczem nasza firma oferuje kosmetyki Amway, przeznaczone do różnych typów cery. Dzięki nim można poradzić sobie m.in. ze zmianami trądzikowymi, zmarszczkami czy nadmiarem sebum.

olej CBD

W naszym sklepie internetowym możesz zakupić legalny ekstrakt z konopi. Proponujemy ci olej CBD do aromaterapii, którego poziom THC w stężeniu nie powoduje działania psychoaktywnego, dzięki czemu jest dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Dostępny jest on w opakowaniach 10 mililitrowych.