Ochronniki słuchu

Czasem zdarza się, że dziecko przychodzi na świat z wadą słuchu. Może też nabyć jej wskutek choroby, zapalenia ucha itp. Ochronniki słuchu dla dzieci są dziś skonstruowane tak, aby były niewyczuwalne podczas noszenia. Dźwięk wzmacniają do czystej postaci, bez szumów i sprzężeń, dając rzeczywiście komfortowy odbiór. Można wybrać opcję wkładki dousznej, która jest praktycznie niedostrzegalna dla otoczenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu wykonania badań laryngologicznych i doboru odpowiedniego urządzenia.

Leczenie bólu kręgosłupa Bydgoszcz

W bydgoskim gabinecie fizjoterapeutycznym oferowane jest leczenie bólu kręgosłupa, wad postaw, rwy kulszowej i wielu innych dolegliwości. Osteopata wykonuje zabiegi z zakresu medycyny manualnej przeznaczone dla osób w każdym wieku. Na stronie można zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania oferowanych przez niego zabiegów rehabilitacyjnych.

Braunsztyn

Jednym z materiałów dostępnych w naszej ofercie jest braunsztyn. Jako specjaliści w swojej branży staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość towarów w atrakcyjnej cenie, aby byli w pełni zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu. Wybierając nasz braunsztyn możesz być pewien, że w Twoje ręce trafi najlepszy produkt dostępny na rynku.

Dermatochirurgia

Nasza klinika wykonuje szereg zabiegów mających na celu poprawę urody naszych pacjentów. Oferujemy Państwu między innymi usuwanie znamion, które nasi lekarze przeprowadzą bezboleśnie, a efekty z pewnością będą satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy na usuwanie znamion i inne zabiegi do Face & Skin.

Hybrydyzacja

Oferujemy zestawy do diagnozowania wirusa HPV, rotawirusa i innych, poważnych schorzeń na poziomie molekularnym. Odwrotna hybrydyzacja pozwala wykryć nieprawidłowości, co umożliwia później wykonanie dalszych badań i ustalenie odpowiedniego postępowania. Dzięki temu można zmniejszyć dolegliwości wynikające z wykrytych chorób.

Uzależnienie od Internetu

Żyjemy w czasach, w których korzystanie z komputera jest dla młodszego pokolenia codziennością i czymś normalnym. Od rutyny i rozrywki niedaleko jednak do popadnięcia w nałóg. Uzależnienie od Internetu potrafi skutecznie sparaliżować zarówno troskę o rozwój osobisty, jak i umiejętności interpersonalne. W ośrodku Nowa Droga oferujemy program terapeutyczny, który w bardzo łagodny sposób pozwoli zrozumieć wszelkie zagrożenia i wzbudzić motywację do tego, by pilnować proporcji czasu przeznaczanego na konkretne aktywności.

leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to nasza specjalność. Jesteśmy przekonani, że duża popularność tego typu usług bierze się z rosnącej świadomości Polaków, w kwestiach związanych z ochroną zębów i dziąseł. Zapewniamy skuteczne zabiegi, których efekty będą z pewnością zadowalające. Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszych gabinetów w Białymstoku.

Rehabilitacja Warszawa

Po przebytym urazie, schorzeniu, zabiegu, nierzadko pacjenci wymagają wsparcia w procesie zdrowienie. Rehabilitacja to jedna z dziedzin jakiej podejmują się lekarze w warszawskim szpitalu IBIS. Wykorzystujemy różne techniki, m.in. kinezyterapię: ćwiczenia bierne, czynne, wyciągi, kinesiotaping, odchudzające.

Opieka czasowa dla osób starszych

Szukasz opieki czasowej dla osób starszych w Łodzi? Zachęcamy do wyboru naszego domu spokojnej starości, w którym Twoim bliskim zajmą się wykwalifikowane pielęgniarki i fizjoterapeuci. Udostępniamy dobrze wyposażone pokoje. Serwujemy dania oparte na odpowiednio przygotowanej diecie. Sprawdź szczegóły naszej oferty.

Samsung HS70

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami oraz właściwościami ultrasonografu Samsung HS70, który dostępny jest w ofercie naszej firmy. to nowoczesne USG, które pozwoli na jeszcze dokładniejsze przeprowadzania badania sprawdzającego jakość tkanek oraz nieprawidłowości występujące na zewnętrznej części organów.

Wyposażenie gabinetów dentystycznych

Wyposażenie gabinetów dentystycznych niesie za sobą duże koszta, szczególnie jak poszczególne elementy trzeba zamawiać od różnych dostawców. Sklep internetowy e-marku.pl to oferta dla wszystkich stomatologów, którzy cenią sobie komfort, wygodę i szybkość zakupów. Proponujemy szeroką paletę narzędzi, urządzeń i akcesoriów dla każdego gabinetu. Zapraszamy!

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Wypadanie włosów to kłopotliwy problem, który wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale również na ogólne samopoczucie. Jednym z zabiegów wykorzystywanych w walce z łysieniem jest mezoterapia mikroigłowa skóry głowy polegająca na nakłuwaniu jej. Wgłąb wstrzykiwane są witaminy, mikroelementy oraz inne substancje aktywne.

BLS

Jeśli posiadasz praktyczne umiejętności i masz ugruntowaną w doświadczeniu wiedzę, będziesz w stanie poprawnie przeprowadzić pomoc osobie poszkodowanej. Wtedy i tylko wtedy. Dlatego warto skorzystać z kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy i dowiedzieć się wszystkiego na temat podstaw resuscytacji BLS, obsługi sprzętu do defibrylacji (AED) i przetestować nowe umiejętności na manekinie. Kwalifikowana pierwsza pomoc nie ogranicza się do tego - to również nauka działania w obliczu zagrożenia, pożaru itd.

Ciśnieniomierz naramienny

Jednym z produktów dostępnych w naszym sklepie jest wysokiej klasy ciśnieniomierz naramienny. Łatwość obsługi oraz szybkość i precyzja pomiaru sprawiają, że osoby cierpiące na nadciśnienie z powodzeniem mogą go stosować w swoich domach. Decydując się na wybór tego urządzenia możesz być spokojny o to, że spełni Twoje oczekiwania. Ciśnieniomierz to nie jedyne, co znalazło się w naszej ofercie - jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy, zapoznaj się z ofertą dostępną w sklepie internetowym.

Defibrylator AED

Firma ADMED, dystrybutor sprzętu medycznego najwyższej jakości oferuje defibrylator AED idealny na wyposażenie zespołów ratowniczych. Mamy również wersję, którą można montować w punktach użytku publicznego. To urządzenie jest w stanie uratować życie osoby, której nagle ustała praca serca. Tutaj liczą się sekundy.

Szkolenia podologiczne

Pedimed prowadzi wiele różnych zajęć instruktażowych, które pozwalają zdobyć wiedzę i nabyć praktycznych umiejętności. Szkolenia podologiczne to oferta, z której skorzystać mogą zainteresowani. Uczestnik otrzymuje wiedzę z zakresu anatomii i pielęgnacji stóp. Ważne są także wady stóp, takie jak np. płaskostopie lub hallux, a także elementy dermatologii i choroby paznokci.

odzież lekarska damska

Niezależnie od tego, czy pracujesz w szpitalu, czy w centrum rehabilitacji, u nas znajdziesz odpowiednie ubrania dla swojego zawodu medycznego. Nasza odzież lekarska damska to m.in. bluzy chirurgiczne, spodnie oraz spódnice medyczne, fartuchy laboratoryjne, sukienki chirurgiczne oraz wiele innych. Ubrania dostępne są w ciekawe wzory lub kolory, takie jak biały czy granatowy.

Kursy radiologiczne

Jeżeli chcesz stale się rozwijać i szukasz nowych możliwości, na naszej stronie internetowej znajdziesz kursy radiologiczne. Przy każdym z nich znajduje się dokładny opis kiedy się on odbywa. Oprócz tego możesz dokładnie dowiedzieć się, jaka wiedza zostanie Ci przekazana. To pozwoli dopasować szkolenia do Twoich potrzeb.

Infuzja tlenowa skóry głowy

W przypadku osób, które cierpią na różnego rodzaju problemy dermatologiczne, wdraża się specjalną terapię. Infuzja tlenowa skóry głowy to bezinwazyjna metoda, która wykorzystuje innowacyjne technologie i substancje aktywne. Dedykuje się ją pacjentom borykającym się z łupieżem, łysieniem androgenowym, nadmiernym wypadaniem włosów czy łojotokowym zapaleniem.

Peklosól

Odkryj siłę naturalnych składników do peklowania mięsa! Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów dla kulinarnych adeptów. Wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne surowce, aby dostarczyć Ci pełne smaku i aromatu produkty. Peklosól to nasza flagowa propozycja, która pozwoli Ci wydobyć najgłębiej ukryte nuty smaku z domowych wędlin.

pani recepta

Usługa wystawiania e-recept przez internet umożliwia lekarzom przesyłanie elektronicznych recept bezpośrednio do pacjentów. Dzięki temu pacjenci kliniki Pani Recepta mogą łatwo odbierać leki w aptekach, używając jedynie kodu lub linku otrzymanego mailowo lub SMS-em. Proces ten znacznie ułatwia dostęp do leczenia i oszczędza czas.