szkolenie bhp przez internet

Szkolenia BHP przez Internet są dużo wygodniejsze i prostsze do przeprowadzenia niż tradycyjne kursy. Pragnąć ułatwić naszym klientom życie, oferujemy bogate i różnorodne pakiety szkoleń, które można przeprowadzić bez wychodzenia z domu czy terenu firmy. Wygodne, praktyczne szkolenia BHP online dostępne tylko u nas.

Kurs HDS

Jeśli chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wyrobienie uprawnień na prowadzenie ciężkiego sprzętu. Oferowany przez nas kurs na operatora HDS otworzy przed Tobą zupełnie nowe perspektywy. Szkolenie przeprowadzane jest w naszym ośrodku, który znajduje się w Bydgoszczy.

szkolenia ppoż warszawa

Zadbaj o to, aby Twoi pracownicy umieli obsłużyć hydrant czy sprzęt gaśniczy na terenie zakładu pracy. Możesz to zrobić, organizując dla nich szkolenia ppoż z naszą firmą. Przeprowadzamy warsztaty BHP na terenie Warszawy i okolic w trakcie których uczymy o zagrożeniach, procedurach ewakuacyjnych oraz właściwościach substancji palnych.

szkoła policealna Łódź

Osoby, którym brakuje kwalifikacji do znalezienia odpowiedniej pracy, powinny zwrócić uwagę na kursy dostępne w naszej ofercie. Szkoła policealna działająca w Łodzi zaprasza do skorzystania z kursów w zawodzie technika - BHP, archiwisty, realizacji nagrań czy administracji. Polecamy kursy elektryczno elektroniczne i turystyczno-gastronomiczne.

Szkolenia zawodowe Bydgoszcz

Organizujemy szkolenia zawodowe w Bydgoszczy, które dla wielu osób są szansą na podjęcie nowej, ciekawej pracy. Zatrudniamy najlepszych wykładowców, aby nasze szkolenia zawodowe były jak najbardziej owocne i jak najwięcej wnosiły do Państwa pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie legalizacji zatrudnienia obcokrajowców na terenie całej Polski. Oferujemy pomoc w uzyskaniu karty pobytu. Wspieramy w procesie poszukiwania pracy oraz sporządzania wszystkich niezbędnych dokumentów. Nasza firma prowadzi także usługi kadrowe i księgowe dla osób, które chciałyby otworzyć firmę w Polsce.