szkolenie bhp przez internet

Szkolenia BHP przez Internet są dużo wygodniejsze i prostsze do przeprowadzenia niż tradycyjne kursy. Pragnąć ułatwić naszym klientom życie, oferujemy bogate i różnorodne pakiety szkoleń, które można przeprowadzić bez wychodzenia z domu czy terenu firmy. Wygodne, praktyczne szkolenia BHP online dostępne tylko u nas.

szkolenia ppoż warszawa

Zadbaj o to, aby Twoi pracownicy umieli obsłużyć hydrant czy sprzęt gaśniczy na terenie zakładu pracy. Możesz to zrobić, organizując dla nich szkolenia ppoż z naszą firmą. Przeprowadzamy warsztaty BHP na terenie Warszawy i okolic w trakcie których uczymy o zagrożeniach, procedurach ewakuacyjnych oraz właściwościach substancji palnych.

szkoła policealna Łódź

Osoby, którym brakuje kwalifikacji do znalezienia odpowiedniej pracy, powinny zwrócić uwagę na kursy dostępne w naszej ofercie. Szkoła policealna działająca w Łodzi zaprasza do skorzystania z kursów w zawodzie technika - BHP, archiwisty, realizacji nagrań czy administracji. Polecamy kursy elektryczno elektroniczne i turystyczno-gastronomiczne.

Szkolenia zawodowe Bydgoszcz

Organizujemy szkolenia zawodowe w Bydgoszczy, które dla wielu osób są szansą na podjęcie nowej, ciekawej pracy. Zatrudniamy najlepszych wykładowców, aby nasze szkolenia zawodowe były jak najbardziej owocne i jak najwięcej wnosiły do Państwa pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie legalizacji zatrudnienia obcokrajowców na terenie całej Polski. Oferujemy pomoc w uzyskaniu karty pobytu. Wspieramy w procesie poszukiwania pracy oraz sporządzania wszystkich niezbędnych dokumentów. Nasza firma prowadzi także usługi kadrowe i księgowe dla osób, które chciałyby otworzyć firmę w Polsce.