kancelaria radcy prawnego Szczecin

Zapraszamy na stronę internetową, gdzie nasza kancelaria radcy prawnego w Szczecinie świadczy dla klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych liczne usługi prawne. Udzielimy Państwu porad prawnych oraz pomożemy Państwu przygotować odpowiednie pisma procesowe. Preferujemy liczne obszary prawa, w których pomożemy Państwu rozwiązać problemy, jak na przykład prawo lokalowe, gospodarcze, rodzinne, odszkodowawcze, pracy, należności oraz wiele innych. Znajdziecie Państwo u nas także windykację.

adwokat Poznań rozwód

Kancelaria z siedzibą w Tarnowie i Poznaniu zajmuje się udzielaniem porad prawnych i opiniowaniem zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Możliwa jest także reprezentacja w trakcie spraw sądowych, takich jak na przykład rozwód - adwokat pomaga zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i później.

analizy prawne

Zachęcamy do skorzystania z pmocy naszej kancelarii na porady i analizy prawne - on-line lub osobiście. Gwarantujemy, że rzetelnie i kompleksowo podejdziemy do każdej sprawy, aby nasi klienci byli zadowoleni ze sposobu, w jaki świadczymy nasze usługi. Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami. Zapraszamy do kontaktu!

Prawnik Lędziny

W zakres prowadzonych spraw przez kancelarię na terenie Lędzin wchodzi obsługa klientów korporacyjnych oraz indywidualnych w sprawach dotyczących prawa handlowego, przede wszystkim obejmujących sporządzanie i opiniowanie umów. Prawnik świadczy pomoc także w postępowaniach w obrębie prawa cywilnego.

Ochrona dłużnika

W naszej kancelarii świadczymy pomoc osobom fizycznym, które mają problem ze spłacaniem zobowiązań lub kwestionują ich wysokość. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest ochrona dłużnika. Może zdarzyć się tak, że wysuwane roszczenia nie mają oparcia w przepisach lub podmiot wnoszący pozew podaje nieprawidłową wartość roszczenia.

Komornik Toruń

Zdarza się, że dłużnik unika kontaktu z wierzycielem i odmawia spłaty wierzytelności. Jest niechętny do polubownego rozwiązania sprawy. Wówczas wierzyciel ma podstawę ku temu, aby dochodzić swoich spraw w sądzie. Sąd w postępowaniu może wydać tzw. tytuł wykonawczy stanowiący nakaz spłaty. Z takim tytułem można udać się do kancelarii egzekutora. Komornik Marek Imiela pracuje na terenie miasta Toruń i gmin ościennych. Świadczymy pomoc w sporządzaniu wniosku o egzekucję zadłużenia. Kontakt dostępny na stronie.

Odszkodowania

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się Kancelaria Turcza, są odszkodowania. Sprawy te adwokat zawsze poddaje bardzo wnikliwej analizie. Niejednokrotnie odmowa wypłaty rekompensaty finansowej czy też jej zaniżona wartość jest konsekwencją nieprzestrzegania zapisów zawartych w umowie. Wsparcie Kancelarii pozwala w możliwie jak najszybszym czasie uzyskać spłatę całej kwoty rekompensaty, adekwatnie do zaistniałej szkody. Udzielamy również kompleksowego doradztwa w tym zakresie.