adwokat Poznań rozwód

Kancelaria z siedzibą w Tarnowie i Poznaniu zajmuje się udzielaniem porad prawnych i opiniowaniem zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Możliwa jest także reprezentacja w trakcie spraw sądowych, takich jak na przykład rozwód - adwokat pomaga zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i później.

analizy prawne

Zachęcamy do skorzystania z pmocy naszej kancelarii na porady i analizy prawne - on-line lub osobiście. Gwarantujemy, że rzetelnie i kompleksowo podejdziemy do każdej sprawy, aby nasi klienci byli zadowoleni ze sposobu, w jaki świadczymy nasze usługi. Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami. Zapraszamy do kontaktu!

Ochrona dłużnika

W naszej kancelarii świadczymy pomoc osobom fizycznym, które mają problem ze spłacaniem zobowiązań lub kwestionują ich wysokość. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest ochrona dłużnika. Może zdarzyć się tak, że wysuwane roszczenia nie mają oparcia w przepisach lub podmiot wnoszący pozew podaje nieprawidłową wartość roszczenia.

Odszkodowania

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się Kancelaria Turcza, są odszkodowania. Sprawy te adwokat zawsze poddaje bardzo wnikliwej analizie. Niejednokrotnie odmowa wypłaty rekompensaty finansowej czy też jej zaniżona wartość jest konsekwencją nieprzestrzegania zapisów zawartych w umowie. Wsparcie Kancelarii pozwala w możliwie jak najszybszym czasie uzyskać spłatę całej kwoty rekompensaty, adekwatnie do zaistniałej szkody. Udzielamy również kompleksowego doradztwa w tym zakresie.

Przedszkole prywatne Mokotów

Nasze przedszkole prywatne, znajduje się na terenie dzielnicy Mokotów, dlatego łatwo tu dojechać niemalże z każdej części miasta. Zapewniamy dzieciakom całkowite bezpieczeństwo i skuteczną naukę poprzez zabawę. Już dziś zobacz dlaczego wybrać nasze przedszkole prywatne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

oddłużanie osób fizycznych

Trudna sytuacja ekonomiczna jednostki nieprowadzającej działalności gospodarczej wymaga podjęcia odpowiednich działań z pomocą kancelarii prawnej. Oddłużanie osób fizycznych to jeden z obszarów prowadzonej przez nas działalności. Świadczymy pomoc w negocjacjach z wierzycielami oraz w tworzeniu harmonogramu spłat.

radca prawny Gdynia

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też małych i średnich przedsiębiorstw, a także jednostek sektora finansów publicznych. Aleksandra Lisiecka to radca prawny z Gdyni, który przyjmuje petentów w swojej kancelarii. Wraz ze swoimi współpracownikami specjalizuje się między innymi w partnerstwie sektora państwowego i prywatnego, obsłudze rynku obligacji, a także w kwestiach dotyczących ochrony własności przemysłowej i intelektualnej.

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Jeśli potrzebny jest wyspecjalizowany adwokat Bydgoszcz stanowi miasto, w którym zlokalizowana została nasza kancelaria. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie, potrzebne Wam wnioski czy dokumenty. Zajmujemy się także sporządzeniem i analizowaniem licznych akt prawnych. Stanowimy stronę w postępowaniach z udziałem naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest tak do osób fizycznych, jak i do rozmaitych przedsiębiorstw. Naszymi obszarami zainteresowania są prawo karne, cywilne oraz rodzinne i opiekuńcze.

Sprzątania Warszawa

Nasza firma już od długiego czasu świadczy profesjonalne usługi sprzątające. W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu prowadzone działania są realizowane w sposób sprawny i w pełni profesjonalny. Oferujemy zarówno sprzątanie domów i mieszkań, jak również dużych przestrzeni biurowych.

Adwokat Trójmiasto

Zajmujemy się sprawami z obszaru prawa karnego, gospodarczego, rzeczowego oraz odszkodowań. Nasz adwokat wspiera także w tworzeniu pism sądowych, wezwań do zapłaty oraz może reprezentować klienta podczas procesu, negocjacji czy przy zawieraniu różnego rodzaju umów. Świadczymy porady prawne np. w kwestii polityki cenowej na terenie Trójmiasta.