adwokat Poznań rozwód

Kancelaria z siedzibą w Tarnowie i Poznaniu zajmuje się udzielaniem porad prawnych i opiniowaniem zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Możliwa jest także reprezentacja w trakcie spraw sądowych, takich jak na przykład rozwód - adwokat pomaga zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i później.

analizy prawne

Zachęcamy do skorzystania z pmocy naszej kancelarii na porady i analizy prawne - on-line lub osobiście. Gwarantujemy, że rzetelnie i kompleksowo podejdziemy do każdej sprawy, aby nasi klienci byli zadowoleni ze sposobu, w jaki świadczymy nasze usługi. Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami. Zapraszamy do kontaktu!

Ochrona dłużnika

W naszej kancelarii świadczymy pomoc osobom fizycznym, które mają problem ze spłacaniem zobowiązań lub kwestionują ich wysokość. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest ochrona dłużnika. Może zdarzyć się tak, że wysuwane roszczenia nie mają oparcia w przepisach lub podmiot wnoszący pozew podaje nieprawidłową wartość roszczenia.

Odszkodowania

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się Kancelaria Turcza, są odszkodowania. Sprawy te adwokat zawsze poddaje bardzo wnikliwej analizie. Niejednokrotnie odmowa wypłaty rekompensaty finansowej czy też jej zaniżona wartość jest konsekwencją nieprzestrzegania zapisów zawartych w umowie. Wsparcie Kancelarii pozwala w możliwie jak najszybszym czasie uzyskać spłatę całej kwoty rekompensaty, adekwatnie do zaistniałej szkody. Udzielamy również kompleksowego doradztwa w tym zakresie.

radca prawny Gdynia

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też małych i średnich przedsiębiorstw, a także jednostek sektora finansów publicznych. Aleksandra Lisiecka to radca prawny z Gdyni, który przyjmuje petentów w swojej kancelarii. Wraz ze swoimi współpracownikami specjalizuje się między innymi w partnerstwie sektora państwowego i prywatnego, obsłudze rynku obligacji, a także w kwestiach dotyczących ochrony własności przemysłowej i intelektualnej.

Adwokat Trójmiasto

Zajmujemy się sprawami z obszaru prawa karnego, gospodarczego, rzeczowego oraz odszkodowań. Nasz adwokat wspiera także w tworzeniu pism sądowych, wezwań do zapłaty oraz może reprezentować klienta podczas procesu, negocjacji czy przy zawieraniu różnego rodzaju umów. Świadczymy porady prawne np. w kwestii polityki cenowej na terenie Trójmiasta.

Gospodarowanie odpadami

Jesteśmy marką, której filozofią jest dbanie o środowisko naturalne. Gospodarowanie odpadami pozwala na życie w zgodzie z naturą i w czystym środowisku, dlatego oferujemy szeroki wybór usług skierowanych do gmin w całej Polsce, które razem z nami chcą mieć realny wpływ na otaczającą nas przestrzeń zewnętrzną.

Kancelaria notarialna

Sporządzamy umowy, oświadczenia, testamenty, odpisy, protesty weksli, a także poświadczenia. Kancelaria notarialna w Legionowie oferuje również swoim klientom usługę przechowania zarówno dokumentów i papierów wartościowych, jak i środków pieniężnych, a także spisywanie protokołów ze zgromadzeń spółki, wspólnot mieszkaniowych i nie tylko.

Adwokat alimenty Ełk

W przypadku rozwodu i ustaleniu opieki nad dziećmi, jeden z rodziców, ten który nie posiada pełni praw, musi wnosić odpowiednie opłaty. Adwokat w Ełku, zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu alimentów, a także ogółem pojętego prawa rodzinnego. Na naszej stronie przygotowaliśmy także garść wiedzy o formie zobowiązania, jakim może być objęty rodzic, który nie sprawuje bezpośredniej opieki nad dzieckiem. W ramach naszej działalności reprezentujemy przed sądem, piszemy pisma procesowe i opinie prawne.

Licytacje komornicze nieruchomości Grudziądz

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualne licytacje komornicze, które są podzielone na regiony, w których się odbywają. Jest to propozycja dla firm, które zainteresowanie są kupnem różnego rodzaju nieruchomości, bądź ruchomości. Na naszej stronie znajdą Państwo nie tylko liczne licytacje komornicze, ale również wszelkie informacje związane z ofertami biznesowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze informacje były rzetelnie przygotowane i pojawiały się na stronie jak najszybciej. Zapraszamy.

Komornik Kostrzyn

Szukasz profesjonalisty, który bezbłędnie poprowadzi proces windykacji należności? Komornik z Kostrzyna to osoba, która odpowie na Twoje potrzeby. Nasze usługi są skuteczne, szybkie i przede wszystkim oparte na pełnym szacunku do dłużnika. Zawsze dążymy do osiągnięcia celu, wykorzystując legalne i nienarzucające się metody windykacji. Kierujemy się zasadami etyki i odpowiedzialności, nie zapominając o trosce o dobry wizerunek naszych Klientów.

kancelaria notarialna w Bielsku Białej

To biuro, w którym notariusz wykonuje swoje obowiązki, takie jak sporządzanie aktów (np. umowy kupna-sprzedaży nieruchomości, testamenty, pełnomocnictwa), poświadczanie autentyczności podpisów, sporządzanie i wydawanie odpisów oraz wyciągów dokumentów, protesty weksli i czeków, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych na zlecenie klientów, oraz poświadczanie zgodności kopii z oryginałem. Kancelaria notarialna w Bielsku Białej o miejsce, gdzie notariusz zapewnia prawidłowość i legalność działań prawnych, dbając o interesy klientów oraz zgodność z przepisami prawa.