Badanie termowizyjne

Niewiele firm budowlanych jest w stanie zaoferować tak dokładne działania, jakie wyróżniają naszą ofertę usługową. Badania termowizyjne, które przeprowadzamy to okazja dla każdego budynku na to, aby udoskonalić swoją konstrukcję i uczynić ją szczelniejszą. Jesteśmy przekonani, że nasze działania pozwolą Państwu zwiększyć energooszczędność budynku i wykryć miejsca, którymi ciepło w sposób niekontrolowany się wydostaje. Działamy sprawnie i terminowo. W celu uzyskania szczegółów związanych z tą usługą - zachęcamy do kontaktu.

systemy alarmowe bydgoszcz

Nasza firma serdecznie poleca wysokiej jakości systemy alarmowe. Bydgoszcz to miejsce, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Jeśli nie czują się Państwo w pełni bezpiecznie we własnym domu, to nasze systemy alarmowe zapewnią Państwu poczucie bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Co-Packing

Podpisujemy umowy ze znanymi producentami, którzy zaufali naszej firmie w kwestii co-packing, czyli usługowym pakowaniu towaru. Zajmujemy się konfekcjonowaniem, przepakowywaniem, foliowaniem, banderolowaniem, etykietowaniem, celofanowaniem i innymi tego typu zajęciami logistycznymi. Jesteśmy producentem opakowań, obsługujemy sklepy stacjonarne oraz internetowe, wysyłamy gotowy produkt w wyznaczone przez klienta miejsce. Zachęcamy do podjęcia współpracy - zaufali nam już m.in. Coty, Kompania Piwowarska.

Serwis sprężarek

Odpowiedź na pytanie o to, co zrobić, aby sprężarki śrubowe nas nie rozczarowały nie jest jednak szczególnie trudna. Analitycy rynku przypominają, jak ważne jest zwracanie uwagi na parametry tego rodzaju sprzętu nawet najmniej solidne firmy nie pozwalają sobie bowiem na to, aby je ukrywać lub modyfikować. Kupując sprężarki śrubowe musimy zatem odpowiedzieć sobie na pytanie o to, jaki jest poziom naszej wiedzy na ich temat oraz, co zrobić, aby był on jednak wyższy. Serwis sprężarek zapewnia producent.

Wentylacja w domu

Świeże i przyjazne środowisko w zaciszu naszego domu jest ważna i istotna sprawą. Właśnie dlatego warto dołożyć wszelkich starań aby wentylacja w domu była sprawna i wykonana była solidnie i starannie. Dzięki naszej firmie nie muszą się już Państwo o to martwić. Wyszkolony personel, pomoże przy każdym problemie. Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetowa http://torawentylacja.pl/

zawór elektromagnetyczny

W ASC Technologie specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla zakładów przemysłowych z różnych sektorów gospodarki. Oferujemy Państwu szereg funkcjonalnych rozwiązań w zakresie armatury. Działamy również jako dystrybutor produktów innych marek światowej klasy. Zawór elektromagnetyczny to ważny element instalacji, który zapewnia optymalne zarządzanie medium roboczym. W ofercie także przetworniki ciśnienia, manometry, odwadniacze i wiele innych systemów. Więcej informacji na stronie.

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości rozwiązań pozwalających na zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, a także czystego, świeżego powietrza, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi zaprojektowanie oraz wykonanie profesjonalnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, która dzięki specjalnym rekuperatorom działa wydajnie, skutecznie i umożliwia znaczne zaoszczędzenie kosztów związanych z poborem energii. Zapewniamy przystępne warunki handlowe oraz fachową obsługę.

Windy osobowe

W bogatej ofercie firmy Techwind znajdują się rozmaite systemy ułatwiające dostęp do wyższych partii budynków. Posiadamy zarówno rozwiązania dla przedsiębiorstw takie jak windy towarowe jak i dzwigi i windy osobowe, czy podnośniki i platformy dla niepełnosprawnych. Te instalacje sprawiają, że cały budynek staje się przyjazny dla osób o ograniczonej sprawności.

laptopy poleasingowe dell

Zastanawiasz się gdzie znajdziesz tanie, używane i sprawne techniczne laptopy? Sklep, który prowadzimy, oferuje Państwu szeroką gamę poleasingowych laptopów, które odznaczają się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz solidnością. Ich wygląd sprawia tak dobre wrażenie, że czasami nasi klienci zastanawiają się, czy to nie są całkiem nowe laptopy! Sklep ze sprzętem elektronicznym jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają świetnych i dodatkowo tanich komputerów. Zapraszamy Państwa do kontaktu!

przezwajanie silników

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości maszyn przemysłowych. W skład naszej oferty wchodzi również szereg rozwiązań wykorzystujących najnowsze osiągnięcia z dziedziny robotyki. Jednym z nich są funkcjonalne szafy sterownicze, które pozwalają na zdalną kontrolę nad wszystkimi systemami. Podzespoły oferowane przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej są inteligentnymi urządzeniami, które doskonale sprawdzą się w przepompowniach budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy!

Montaż elektroniki

W ramach naszych usług proponujemy Państwu także montaż elektroniki. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny sprzęt. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do kontaktu, dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę. Nasze kompetencje potwierdza udział w wielu międzynarodowych projektach.

Pistolety do malowania natryskowego

Wiele osób chwali sobie pistolety do malowania natryskowego firmy Sata. Nic w tym dziwnego - w końcu pistolety do malowania natryskowego które oferują to tak zwana najwyższa półka. jestem pewien, że żadne niemarkowe podróbki nie mogą zagwarantować tak wysokiej jakości jak ma to miejsce w ich przypadku. W moim warsztacie również pistolety do malowania natryskowego Sata wiodą prym.

tworzywa sztuczne producent

Nowoczesne tworzywa sztuczne oferuje firma Pomel. Wytwarzamy m.in. komponenty do produkcji akumulatorów dla branży motoryzacyjnej: bloki oraz monowieczka. Nasze artykuły wyróżniają się lekkością, a jednocześnie wysoką wytrzymałością mechaniczną. Polecamy szeroki wybór modeli! Stała kontrola i monitorowanie jakości dostarczanego surowca.

Chillery

Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych dla obiektów takich jak serwerownie czy centra przetwarzania danych. Firma KOMAy działa w branży od początku lat 90-tych, dysponuje zatem sporym doświadczeniem, a także znajomością najnowocześniejszych technologii. Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo między innymi agregaty wody lodowej, czyli tzw. chillery z free coolingiem. Zastosowanie tych innowacyjnych rozwiązań przyczynia się do obniżenia kosztów i maksymalizacji oszczędności energii.