Co-Packing

Podpisujemy umowy ze znanymi producentami, którzy zaufali naszej firmie w kwestii co-packing, czyli usługowym pakowaniu towaru. Zajmujemy się konfekcjonowaniem, przepakowywaniem, foliowaniem, banderolowaniem, etykietowaniem, celofanowaniem i innymi tego typu zajęciami logistycznymi. Jesteśmy producentem opakowań, obsługujemy sklepy stacjonarne oraz internetowe, wysyłamy gotowy produkt w wyznaczone przez klienta miejsce. Zachęcamy do podjęcia współpracy - zaufali nam już m.in. Coty, Kompania Piwowarska.

Wentylacja w domu

Świeże i przyjazne środowisko w zaciszu naszego domu jest ważna i istotna sprawą. Właśnie dlatego warto dołożyć wszelkich starań aby wentylacja w domu była sprawna i wykonana była solidnie i starannie. Dzięki naszej firmie nie muszą się już Państwo o to martwić. Wyszkolony personel, pomoże przy każdym problemie. Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetowa http://torawentylacja.pl/

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości rozwiązań pozwalających na zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, a także czystego, świeżego powietrza, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi zaprojektowanie oraz wykonanie profesjonalnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, która dzięki specjalnym rekuperatorom działa wydajnie, skutecznie i umożliwia znaczne zaoszczędzenie kosztów związanych z poborem energii. Zapewniamy przystępne warunki handlowe oraz fachową obsługę.

Windy osobowe

W bogatej ofercie firmy Techwind znajdują się rozmaite systemy ułatwiające dostęp do wyższych partii budynków. Posiadamy zarówno rozwiązania dla przedsiębiorstw takie jak windy towarowe jak i dzwigi i windy osobowe, czy podnośniki i platformy dla niepełnosprawnych. Te instalacje sprawiają, że cały budynek staje się przyjazny dla osób o ograniczonej sprawności.

przezwajanie silników

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości maszyn przemysłowych. W skład naszej oferty wchodzi również szereg rozwiązań wykorzystujących najnowsze osiągnięcia z dziedziny robotyki. Jednym z nich są funkcjonalne szafy sterownicze, które pozwalają na zdalną kontrolę nad wszystkimi systemami. Podzespoły oferowane przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej są inteligentnymi urządzeniami, które doskonale sprawdzą się w przepompowniach budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy!

Klejenie taśm przenośnikowych

W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalne klejenie taśm przenośnikowych wykorzystywanych przy transportowaniu różnego rodzaju towarów w zakładach przemysłowych. Ich powierzchnia się zużywa i niesie ryzyko uszkodzenia produktów. Dzięki naszym usługom nie trzeba kupować nowego wyrobu.

Systemy informatyczne dla administracji

Naszą specjalnością jest podnoszenie wydajności rozwiązań komputerowych, które dostępne są w instytucjach publicznych. Proponujemy systemy informatyczne dla administracji, w tym platformy internetowe dla urzędów, które zwiększą efektywność pracy oraz poprawią skuteczność obsługi petentów i ich satysfakcję.

Gazowe pompy ciepła panasonic

Stosuje się je w hotelach, budynkach użyteczności publicznej, firmach, ale również w domach prywatnych. Gazowe pompy ciepła panasonic to produkty, które nasi fachowcy dla Ciebie zamontują, ale wcześniej odpowiedzą na Twoje pytania. Ponadto w razie awarii każdy klient otrzyma pomoc w naszym serwisie.

ERP dla produkcji

Wytwarzanie towaru, konfekcja, logistyka, dalsze przetwórstwo - zarządzanie łańcuchami dostaw to setki czynników. By kontrolować je wszystkie, wykorzystaj systemy ERP dla produkcji. Oprogramowania pozwalają zwiększyć efektowność na każdym szczeblu, a także skrócić czas potrzebny na poszczególne czynności. Wyeliminuj przestoje, postaw na wydajność!

Badanie elektronarzędzi

Wykonujemy pomiary elektryczne i badanie elektronarzędzi, które opierają się na sprawdzeniu jakości zasilania oraz poboru mocy i prądów, jak również skontrolowanie pomiarów ochro ny przed dotykiem pośrednim bądź zweryfikowanie rezystancji izolacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę na terenie całego kraju.

Woda technologiczna

Nasz asortyment uwzględnia urządzenia przeznaczone do specjalistycznych zastosowań. Dzięki nim woda technologiczna jest odpowiednio chłodzona, co w wielu procesach przemysłowych odgrywa kluczowe znaczenie. Dystrybuujemy sprzęt oraz zajmujemy się konfigurowaniem układów, a także modernizowaniem i serwisem tego rodzaju rozwiązań.

Odlewy staliwne

Prawdą jest, iż istnieje kilka filarów gospodarki, bez których nie byłaby ona w stanie funkcjonować. Są nimi górnictwo, hutnictwo oraz przemysł stoczniowy. To właśnie w służbie tym dziedzinom, odlewnia PGO S.A. codziennie dba o najwyższą jakość swoich wyrobów. Tym co stanowi klucz do zrozumienia naszej pracy, jest poznanie naszej oferty. Otóż zajmujemy się wykonywaniem odlewów ze stali, oraz tworzeniem różnego typu żeliw. Należą do nich między innymi modele stopowe, odporne na ścieranie, szare, sferoidalne.

Projekt instalacji fotowoltaicznych

Nasza firma oferuje kompleksowy montaż paneli PV, zapewniających energię elektryczną w domu lub firmie. Projekt instalacji fotowoltaicznych opracowujemy w oparciu o budynek, na którym mają zostać zamontowane moduły. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić system, który nie wymaga od Państwa żadnej dodatkowej obsługi.

tokarka cnc

Potrzebna Ci dobra tokarka CNC? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli w wersji z płaskim oraz ze skośnym łożem, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Doskonale nadają się one do seryjnej obróbki różnego rodzaju części praktycznie w każdych warunkach.

Producent tarcz diamentowych

Dbając o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, firma zajmuje się dystrybucją trwałych i odpornych na niszczenie elementów tnących, do zautomatyzowanych maszyn przemysłowych. Jako doświadczony producent tarcz diamentowych, stworzyliśmy ofertę obejmującą narzędzia do cięcia asfaltu, betonu, również zbrojonego i ceramiki, a także części szlifujące oraz ścierne.

Terminale płatnicze

Czy w dobie fascynacji komputerami i telefonami komórkowymi, zastanawialiście się kiedyś Państwo nad specyfikacją urządzeń do transakcji zbliżeniowych? Oferowane przez naszą firmę terminale płatnicze też mają swój procesor (w okolicach 400 MHz), pamięć (nawet 192 MB) i klawiaturę. Jest też mikrodrukarka, porty komunikacyjne i zasilanie. W naszej ocenie w przyrządach tych drzemie ogromny potencjał, jeśli chodzi o relacje z klientem, dlatego też oferujemy szeroki ich wybór. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bezdotykowy termometr na podczerwień

Firma oferuje produkt, jakim jest bezdotykowy termometr na podczerwień. Dzięki niemu, możliwy jest błyskawiczny pomiar temperatury, który nie wymaga bezpośredniego kontaktu osoby chorej. Wyświetlacz, na którym pojawia się wynik jest duży, czytelny i podświetlany, dzięki czemu możliwe jest sprawdzanie stanu chorego również w nocy.

sprzęt RTV

W nowoczesnych wnętrzach liczy się maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, a także estetyka wykonania, dlatego tak popularne stały się sprzęty, takie jak zmywarka pod zabudowę, lodówka czy piekarnik. To urządzenia, które bez problemu zakupić można w naszym sklepie. Dostarczamy na polski rynek różnorodne urządzenia RTV i AGD, które funkcjonalnie wzbogaciły już niejedno gospodarstwo domowe. Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość w swojej klasie - zapraszamy do ich zakupu.

Taśmy drukowane

Dostaną Państwo u nas taśmy drukowane, taśmy bandujące, taśmy samoprzylepne oraz szeroką ofertę folii i sprzętu do pakowania, takiego jak: owijarki, paletyzatory, maszyny obkurczające. Obojętnie, czy decydują się Państwo na zakup takich produktów jak np. taśmy drukowane, czy folie termozgrzewalne, zawsze mogą być Państwo pewni, że nasze produkty to wysoka jakość idąca w parze z niezwykle przystępnymi cenami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą!

Frezowanie Poznań

Jako firma z doświadczeniem w branży metalowej oferujemy wszystkim zainteresowanym z Poznania i okolic szeroki wachlarz usług. Jedną z nich jest m.in. frezowanie. To obróbka skrawaniem przy użyciu zaawansowanych maszyn sterowanych numerycznie, która umożliwia uzyskanie niemalże niczym nieograniczonych i bardzo precyzyjnych rezultatów.

Wentylacja Kraków

Już od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom z Krakowa i okolic wyłącznie sprawdzone rozwiązania do domu, sklepu, biura czy hali. Proponujemy instalacje klimatyzacyjne i chłodnicze. Wentylacja i rekuperacja to również nasza działka - dostarczamy wysokiej jakości urządzenia renomowanych w branży producentów.

Tonery do drukarek Kraków

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu, gdzie znajdziecie Państwo liczne tonery do drukarek. Kraków to siedziba naszej firmy. Oferujemy tonery, które są kompatybilnymi elementami do licznych modeli akcesoriów biurowych. Znajdziecie Państwo u nas najbardziej wydajne rozwiązania, jakie sprawdzą się nawet podczas wykonywania intensywnych wydruków.