Co-Packing

Podpisujemy umowy ze znanymi producentami, którzy zaufali naszej firmie w kwestii co-packing, czyli usługowym pakowaniu towaru. Zajmujemy się konfekcjonowaniem, przepakowywaniem, foliowaniem, banderolowaniem, etykietowaniem, celofanowaniem i innymi tego typu zajęciami logistycznymi. Jesteśmy producentem opakowań, obsługujemy sklepy stacjonarne oraz internetowe, wysyłamy gotowy produkt w wyznaczone przez klienta miejsce. Zachęcamy do podjęcia współpracy - zaufali nam już m.in. Coty, Kompania Piwowarska.

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości rozwiązań pozwalających na zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, a także czystego, świeżego powietrza, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi zaprojektowanie oraz wykonanie profesjonalnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, która dzięki specjalnym rekuperatorom działa wydajnie, skutecznie i umożliwia znaczne zaoszczędzenie kosztów związanych z poborem energii. Zapewniamy przystępne warunki handlowe oraz fachową obsługę.

Windy osobowe

W bogatej ofercie firmy Techwind znajdują się rozmaite systemy ułatwiające dostęp do wyższych partii budynków. Posiadamy zarówno rozwiązania dla przedsiębiorstw takie jak windy towarowe jak i dzwigi i windy osobowe, czy podnośniki i platformy dla niepełnosprawnych. Te instalacje sprawiają, że cały budynek staje się przyjazny dla osób o ograniczonej sprawności.

przezwajanie silników

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości maszyn przemysłowych. W skład naszej oferty wchodzi również szereg rozwiązań wykorzystujących najnowsze osiągnięcia z dziedziny robotyki. Jednym z nich są funkcjonalne szafy sterownicze, które pozwalają na zdalną kontrolę nad wszystkimi systemami. Podzespoły oferowane przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej są inteligentnymi urządzeniami, które doskonale sprawdzą się w przepompowniach budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy!

Klejenie taśm przenośnikowych

W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalne klejenie taśm przenośnikowych wykorzystywanych przy transportowaniu różnego rodzaju towarów w zakładach przemysłowych. Ich powierzchnia się zużywa i niesie ryzyko uszkodzenia produktów. Dzięki naszym usługom nie trzeba kupować nowego wyrobu.

Systemy informatyczne dla administracji

Naszą specjalnością jest podnoszenie wydajności rozwiązań komputerowych, które dostępne są w instytucjach publicznych. Proponujemy systemy informatyczne dla administracji, w tym platformy internetowe dla urzędów, które zwiększą efektywność pracy oraz poprawią skuteczność obsługi petentów i ich satysfakcję.

Gazowe pompy ciepła panasonic

Stosuje się je w hotelach, budynkach użyteczności publicznej, firmach, ale również w domach prywatnych. Gazowe pompy ciepła panasonic to produkty, które nasi fachowcy dla Ciebie zamontują, ale wcześniej odpowiedzą na Twoje pytania. Ponadto w razie awarii każdy klient otrzyma pomoc w naszym serwisie.

Badanie elektronarzędzi

Wykonujemy pomiary elektryczne i badanie elektronarzędzi, które opierają się na sprawdzeniu jakości zasilania oraz poboru mocy i prądów, jak również skontrolowanie pomiarów ochro ny przed dotykiem pośrednim bądź zweryfikowanie rezystancji izolacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę na terenie całego kraju.

Woda technologiczna

Nasz asortyment uwzględnia urządzenia przeznaczone do specjalistycznych zastosowań. Dzięki nim woda technologiczna jest odpowiednio chłodzona, co w wielu procesach przemysłowych odgrywa kluczowe znaczenie. Dystrybuujemy sprzęt oraz zajmujemy się konfigurowaniem układów, a także modernizowaniem i serwisem tego rodzaju rozwiązań.

Odlewy staliwne

Prawdą jest, iż istnieje kilka filarów gospodarki, bez których nie byłaby ona w stanie funkcjonować. Są nimi górnictwo, hutnictwo oraz przemysł stoczniowy. To właśnie w służbie tym dziedzinom, odlewnia PGO S.A. codziennie dba o najwyższą jakość swoich wyrobów. Tym co stanowi klucz do zrozumienia naszej pracy, jest poznanie naszej oferty. Otóż zajmujemy się wykonywaniem odlewów ze stali, oraz tworzeniem różnego typu żeliw. Należą do nich między innymi modele stopowe, odporne na ścieranie, szare, sferoidalne.

Projekt instalacji fotowoltaicznych

Nasza firma oferuje kompleksowy montaż paneli PV, zapewniających energię elektryczną w domu lub firmie. Projekt instalacji fotowoltaicznych opracowujemy w oparciu o budynek, na którym mają zostać zamontowane moduły. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić system, który nie wymaga od Państwa żadnej dodatkowej obsługi.

tokarka cnc

Potrzebna Ci dobra tokarka CNC? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas szeroki wybór modeli w wersji z płaskim oraz ze skośnym łożem, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Doskonale nadają się one do seryjnej obróbki różnego rodzaju części praktycznie w każdych warunkach.

Producent tarcz diamentowych

Dbając o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, firma zajmuje się dystrybucją trwałych i odpornych na niszczenie elementów tnących, do zautomatyzowanych maszyn przemysłowych. Jako doświadczony producent tarcz diamentowych, stworzyliśmy ofertę obejmującą narzędzia do cięcia asfaltu, betonu, również zbrojonego i ceramiki, a także części szlifujące oraz ścierne.

Terminale płatnicze

Czy w dobie fascynacji komputerami i telefonami komórkowymi, zastanawialiście się kiedyś Państwo nad specyfikacją urządzeń do transakcji zbliżeniowych? Oferowane przez naszą firmę terminale płatnicze też mają swój procesor (w okolicach 400 MHz), pamięć (nawet 192 MB) i klawiaturę. Jest też mikrodrukarka, porty komunikacyjne i zasilanie. W naszej ocenie w przyrządach tych drzemie ogromny potencjał, jeśli chodzi o relacje z klientem, dlatego też oferujemy szeroki ich wybór. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bezdotykowy termometr na podczerwień

Firma oferuje produkt, jakim jest bezdotykowy termometr na podczerwień. Dzięki niemu, możliwy jest błyskawiczny pomiar temperatury, który nie wymaga bezpośredniego kontaktu osoby chorej. Wyświetlacz, na którym pojawia się wynik jest duży, czytelny i podświetlany, dzięki czemu możliwe jest sprawdzanie stanu chorego również w nocy.

Taśmy drukowane

Dostaną Państwo u nas taśmy drukowane, taśmy bandujące, taśmy samoprzylepne oraz szeroką ofertę folii i sprzętu do pakowania, takiego jak: owijarki, paletyzatory, maszyny obkurczające. Obojętnie, czy decydują się Państwo na zakup takich produktów jak np. taśmy drukowane, czy folie termozgrzewalne, zawsze mogą być Państwo pewni, że nasze produkty to wysoka jakość idąca w parze z niezwykle przystępnymi cenami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą!

Frezowanie CNC Poznań

Jako firma z doświadczeniem w branży metalowej oferujemy wszystkim zainteresowanym z Poznania i okolic szeroki wachlarz usług. Jedną z nich jest m.in. frezowanie CNC. To obróbka skrawaniem przy użyciu zaawansowanych maszyn sterowanych numerycznie, która umożliwia uzyskanie niemalże niczym nieograniczonych i bardzo precyzyjnych rezultatów.

Wentylacja Kraków

Już od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom z Krakowa i okolic wyłącznie sprawdzone rozwiązania do domu, sklepu, biura czy hali. Proponujemy instalacje klimatyzacyjne i chłodnicze. Wentylacja i rekuperacja to również nasza działka - dostarczamy wysokiej jakości urządzenia renomowanych w branży producentów.

Tonery do drukarek Kraków

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu, gdzie znajdziecie Państwo liczne tonery do drukarek. Kraków to siedziba naszej firmy. Oferujemy tonery, które są kompatybilnymi elementami do licznych modeli akcesoriów biurowych. Znajdziecie Państwo u nas najbardziej wydajne rozwiązania, jakie sprawdzą się nawet podczas wykonywania intensywnych wydruków.

Naprawa wzmacniaczy lampowych

Czasy, gdy gramofony służyły jako odtwarzacz muzyczny, raczej bezpowrotnie minęły. Niemniej pewne części zachowały swoją użyteczność. Tymi elementami są diody i triody, które znalazły zastosowanie m.in. w wieżach stereo. Naprawa wzmacniaczy lampowych pozwala na uzyskanie lepszej jakości dźwięku płynącego ze sprzętu grającego.

pompy śrubowe

Jednym z mechanizmów należących do grupy wyporowych, są pompy śrubowe. To one, dzięki swojej specyficznej budowie, mają możliwość samozasysania danego medium. Jednakże warto przyjrzeć się, z których dokładnie elementów składa się owe urządzenie. Otóż, złożone jest ono z części ruchomej zawierającej między innymi rotor, jak i stałej wyposażonej w stator. Na łamach strony internetowej znajdziecie Państwo nie tylko propozycję sprzedażową, ale i szereg informacji merytorycznych, które okażą się przydatne.

instalacje elektryczne trójmiasto

Wykonamy dla Ciebie profesjonalne instalacje elektryczne! Trójmiasto to obszar naszego działania, ale dojedziemy także poza jego obręby. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i zadzwoń, aby umówić się na przegląd, bądź naprawę. Nasza fachowość zapewni Ci pełne zadowolenie z usług elektrycznych! Nie zwlekaj!

Prostowarki do drutu

Nasza firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości maszyn przeznaczonych do obróbki. Posiadamy urządzenia znanych i cenionych producentów. Polecamy między innymi niezawodne prostowarki do drutu, a wśród nich bardzo szeroki wybór modeli zróżnicowanych pod kątem rozmaitych parametrów, między innymi szerokości materiału wykorzystywanego do pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej szerokiej oferty oraz do wybrania optymalnego rozwiązania. Zapewniamy Państwu fachowe wsparcie techniczne.

Wózki hotelowe

W bogatej ofercie produktów, które pomogą Państwu zachować wyjątkową czystość każdego z budynków posiadamy najlepszej jakości wózki hotelowe. Nasze profesjonalne wózki hotelowe skutecznie służą do transportu oraz wymiany pościeli. Nasze wózki hotelowe zostały wyposażone w wygodne systemy i udogodnienia, dzięki którym ich użytkowanie należy do łatwych i bezpiecznych.

DS-2CD1343G0-I

Dyskretny system monitoringu to czasem jedyne wyjście, by udało się schwytać złodzieja lub kogoś, kto działa na naszą niekorzyść. Dlatego też polecamy kamerę DS-2CD1343G0-I w obudowie turret. Jest to małe urządzenie, które posiada rozdzielczość na poziomie 4 MP. Jej zakres ruchu wynosi 30 metrów i dodatkowo może pracować zarówno dzień, jak i w nocy.