Badanie termowizyjne

Niewiele firm budowlanych jest w stanie zaoferować tak dokładne działania, jakie wyróżniają naszą ofertę usługową. Badania termowizyjne, które przeprowadzamy to okazja dla każdego budynku na to, aby udoskonalić swoją konstrukcję i uczynić ją szczelniejszą. Jesteśmy przekonani, że nasze działania pozwolą Państwu zwiększyć energooszczędność budynku i wykryć miejsca, którymi ciepło w sposób niekontrolowany się wydostaje. Działamy sprawnie i terminowo. W celu uzyskania szczegółów związanych z tą usługą - zachęcamy do kontaktu.

Co-Packing

Podpisujemy umowy ze znanymi producentami, którzy zaufali naszej firmie w kwestii co-packing, czyli usługowym pakowaniu towaru. Zajmujemy się konfekcjonowaniem, przepakowywaniem, foliowaniem, banderolowaniem, etykietowaniem, celofanowaniem i innymi tego typu zajęciami logistycznymi. Jesteśmy producentem opakowań, obsługujemy sklepy stacjonarne oraz internetowe, wysyłamy gotowy produkt w wyznaczone przez klienta miejsce. Zachęcamy do podjęcia współpracy - zaufali nam już m.in. Coty, Kompania Piwowarska.

Wentylacja w domu

Świeże i przyjazne środowisko w zaciszu naszego domu jest ważna i istotna sprawą. Właśnie dlatego warto dołożyć wszelkich starań aby wentylacja w domu była sprawna i wykonana była solidnie i starannie. Dzięki naszej firmie nie muszą się już Państwo o to martwić. Wyszkolony personel, pomoże przy każdym problemie. Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetowa http://torawentylacja.pl/

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości rozwiązań pozwalających na zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, a także czystego, świeżego powietrza, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi zaprojektowanie oraz wykonanie profesjonalnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, która dzięki specjalnym rekuperatorom działa wydajnie, skutecznie i umożliwia znaczne zaoszczędzenie kosztów związanych z poborem energii. Zapewniamy przystępne warunki handlowe oraz fachową obsługę.

Windy osobowe

W bogatej ofercie firmy Techwind znajdują się rozmaite systemy ułatwiające dostęp do wyższych partii budynków. Posiadamy zarówno rozwiązania dla przedsiębiorstw takie jak windy towarowe jak i dzwigi i windy osobowe, czy podnośniki i platformy dla niepełnosprawnych. Te instalacje sprawiają, że cały budynek staje się przyjazny dla osób o ograniczonej sprawności.

przezwajanie silników

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości maszyn przemysłowych. W skład naszej oferty wchodzi również szereg rozwiązań wykorzystujących najnowsze osiągnięcia z dziedziny robotyki. Jednym z nich są funkcjonalne szafy sterownicze, które pozwalają na zdalną kontrolę nad wszystkimi systemami. Podzespoły oferowane przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej są inteligentnymi urządzeniami, które doskonale sprawdzą się w przepompowniach budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy!

Montaż elektroniki

W ramach naszych usług proponujemy Państwu także montaż elektroniki. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny sprzęt. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do kontaktu, dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę. Nasze kompetencje potwierdza udział w wielu międzynarodowych projektach.

Niszczarki Bydgoszcz

Zapraszamy do Multikop w Bydgoszczy. Oferujemy nowoczesne i oryginalne niszczarki i artykuły biurowe. Przy zamówieniach na dużą ilość oferujemy gratisy. Wyposażamy sekretariaty, dziekanaty, biura, kancelarie. Sprzedajemy i oddajemy w leasing również urządzenia poligraficzne, takie jak plotery. Zamów u nas niszczarkę, drukarkę atramentową albo laserową już dziś. Prowadzimy serwis urządzeń i sprzedaż części zamiennych. Nasze ceny są przystępne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Klejenie taśm przenośnikowych

W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalne klejenie taśm przenośnikowych wykorzystywanych przy transportowaniu różnego rodzaju towarów w zakładach przemysłowych. Ich powierzchnia się zużywa i niesie ryzyko uszkodzenia produktów. Dzięki naszym usługom nie trzeba kupować nowego wyrobu.

Systemy informatyczne dla administracji

Naszą specjalnością jest podnoszenie wydajności rozwiązań komputerowych, które dostępne są w instytucjach publicznych. Proponujemy systemy informatyczne dla administracji, w tym platformy internetowe dla urzędów, które zwiększą efektywność pracy oraz poprawią skuteczność obsługi petentów i ich satysfakcję.

Zdalna administracja serwerem

Jedną ze specjalności firmy Chili Web Applications jest zdana administracja serwerów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi prowadziły tylko i wyłącznie do Państwa satysfakcji. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z naszej oferty. Administracja serwerem, którą wykonuje firma Chili Web Applications polega przede wszystkim na monitorowaniu działania konkretnych urządzeń oraz szybkiej reakcji w razie problemów.

Gazowe pompy ciepła panasonic

Stosuje się je w hotelach, budynkach użyteczności publicznej, firmach, ale również w domach prywatnych. Gazowe pompy ciepła panasonic to produkty, które nasi fachowcy dla Ciebie zamontują, ale wcześniej odpowiedzą na Twoje pytania. Ponadto w razie awarii każdy klient otrzyma pomoc w naszym serwisie.

ERP dla produkcji

Wytwarzanie towaru, konfekcja, logistyka, dalsze przetwórstwo - zarządzanie łańcuchami dostaw to setki czynników. By kontrolować je wszystkie, wykorzystaj systemy ERP dla produkcji. Oprogramowania pozwalają zwiększyć efektowność na każdym szczeblu, a także skrócić czas potrzebny na poszczególne czynności. Wyeliminuj przestoje, postaw na wydajność!

Badanie elektronarzędzi

Wykonujemy pomiary elektryczne i badanie elektronarzędzi, które opierają się na sprawdzeniu jakości zasilania oraz poboru mocy i prądów, jak również skontrolowanie pomiarów ochro ny przed dotykiem pośrednim bądź zweryfikowanie rezystancji izolacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę na terenie całego kraju.

Moduł SFP

Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych, sprawdzonych komponentów sieciowych dla firm. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. moduł SFP - wygodne i elastyczne rozwiązanie przeznaczone dla połączeń optycznych. Znakomicie nadaje się do obudowy przemysłowych sieci Ethernet. Sprawdź, jak wiele modeli w atrakcyjnych cenach przygotowaliśmy.

Woda technologiczna

Nasz asortyment uwzględnia urządzenia przeznaczone do specjalistycznych zastosowań. Dzięki nim woda technologiczna jest odpowiednio chłodzona, co w wielu procesach przemysłowych odgrywa kluczowe znaczenie. Dystrybuujemy sprzęt oraz zajmujemy się konfigurowaniem układów, a także modernizowaniem i serwisem tego rodzaju rozwiązań.

Odlewy staliwne

Prawdą jest, iż istnieje kilka filarów gospodarki, bez których nie byłaby ona w stanie funkcjonować. Są nimi górnictwo, hutnictwo oraz przemysł stoczniowy. To właśnie w służbie tym dziedzinom, odlewnia PGO S.A. codziennie dba o najwyższą jakość swoich wyrobów. Tym co stanowi klucz do zrozumienia naszej pracy, jest poznanie naszej oferty. Otóż zajmujemy się wykonywaniem odlewów ze stali, oraz tworzeniem różnego typu żeliw. Należą do nich między innymi modele stopowe, odporne na ścieranie, szare, sferoidalne.