Wędkarstwo morskie

Szukasz hobby dla siebie? A może już dawno wybrałeś i są to połowy dorsza? Wybierz się z nami na wędkarstwo morskie i zobacz, jak wielką frajdą jest zjedzenie własnoręcznie złowionej ryby! Doświadczony kapitan kieruje dla nas świetnie wyposażonym statkiem Dionizos. Znany jest z tego, że nie odpuści żadnej dużej ławicy. Aby rejsy wędkarskie skończyły się sukcesem, czyli obiadem z własnoręcznie złowionego dorsza, zapewniamy odpowiedni sprzęt i zadaszenie w przypadku nieprzyjemnych warunków pogodowych.

Chrzciny Warszawa

Organizują Państwo wesele, bankiet firmowy lub przyjęcie? A może pilnie potrzebne Wam jest smaczne jedzenie na chrzciny? Warszawa i całe województwo mazowieckie - wszędzie tam świadczymy profesjonalne usługi cateringowe. Zapewniamy pełną terminowość naszych usług i staranną oprawę gastronomiczną różnorodnych imprez.

Worki LDPE producent

Od ponad dekady polscy konsumenci mają dostęp do znakomitych produktów z LDPE, wyprodukowanych przez przedsiębiorstwo Epack. Specjalnością firmy są worki poletylenowe na śmieci, wykorzystywane również w wielu innych celach. W zależności od potrzeb a nawet własnego kaprysu wybrać można różnorodne kolory, przy czym każde z wybranych rozwiązań oznacza niezwykłą wytrzymałość folii, a dzięki temu lepszy komfort użytkowania. Firma dba również o ekologię stąd wykorzystywane produkty pochodzą w całości z recyklingu.

Catering dla firm Warszawa

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywany i przygotowany catering dla firm. Warszawa stanowi obszar, na terenie którego podejmujemy się wykonywania zleceń. Z naszej oferty korzystają różnego typu przedsiębiorstwa, chcące podczas bankietów czy eventów uzyskać fachową obsługę. Przygotujemy dla Was najsmaczniejsze dania z kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Potrawy przygotowywane przez naszych szefów kuchni charakteryzują się wyszukanym smakiem i pięknych aromatem.

Szeroka Kraków restauracja

W restauracji przy ulicy Szerokiej w Krakowie znajdą Państwo tradycyjne potrawy zarówno kuchni żydowskiej, jak i polskiej. W ofercie oprócz klasycznych dań z mięsa wołowego oraz wegetariańskich, można wybrać wino nie tylko z Izraela, ale również z Hiszpanii, Włoch, czy nawet dalekiej Nowej Zelandii.