Ekspres do kawy do firmy

Korzystając z naszych ekspresów do kawy do firm nie musisz się obawiać mdłego, niewyrazistego smaku oraz niezadowalającej konsystencji. Nasze maszyny to efekt długotrwałej, rzetelnej pracy najbardziej cenionych baristów. Oni wiedzą, jak z każdego ziarenka wydobyć to, co najważniejsze. Będziesz zadowolony z tych urządzeń!

Wędkarstwo morskie

Szukasz hobby dla siebie? A może już dawno wybrałeś i są to połowy dorsza? Wybierz się z nami na wędkarstwo morskie i zobacz, jak wielką frajdą jest zjedzenie własnoręcznie złowionej ryby! Doświadczony kapitan kieruje dla nas świetnie wyposażonym statkiem Dionizos. Znany jest z tego, że nie odpuści żadnej dużej ławicy. Aby rejsy wędkarskie skończyły się sukcesem, czyli obiadem z własnoręcznie złowionego dorsza, zapewniamy odpowiedni sprzęt i zadaszenie w przypadku nieprzyjemnych warunków pogodowych.

Chrzciny Warszawa

Organizują Państwo wesele, bankiet firmowy lub przyjęcie? A może pilnie potrzebne Wam jest smaczne jedzenie na chrzciny? Warszawa i całe województwo mazowieckie - wszędzie tam świadczymy profesjonalne usługi cateringowe. Zapewniamy pełną terminowość naszych usług i staranną oprawę gastronomiczną różnorodnych imprez.

Maszyna

Jeżeli zajmujesz się działalnością w branży gastronomicznej, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że odpowiednio dobrany sprzęt jest w stanie znacznie usprawnić podejmowane działania, a także korzystnie wpłynąć na obroty. Firma Kiecoń Sp. z o.o. dostarcza na rynek wykazujące się znakomitymi parametrami użytkowymi automaty do lodów, które pozwalają na przygotowywanie uwielbianych przez Klientów słodkości. Nasze urządzenia są energooszczędne, wydajne oraz spełniają wymogi określane przez standardy HACCP.

Worki LDPE producent

Od ponad dekady polscy konsumenci mają dostęp do znakomitych produktów z LDPE, wyprodukowanych przez przedsiębiorstwo Epack. Specjalnością firmy są worki poletylenowe na śmieci, wykorzystywane również w wielu innych celach. W zależności od potrzeb a nawet własnego kaprysu wybrać można różnorodne kolory, przy czym każde z wybranych rozwiązań oznacza niezwykłą wytrzymałość folii, a dzięki temu lepszy komfort użytkowania. Firma dba również o ekologię stąd wykorzystywane produkty pochodzą w całości z recyklingu.

Dystrybutory wody

W naszej ofercie dostępne są liczne dystrybutory wody znanych i cenionych producentów tego typu rozwiązań. Sprzęt pozwala na łatwy dostęp do pitnej cieczy zimnej oraz gorącej. Bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, poczekalniach, itp. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.