Rower magnetyczny

Rower treningowy to doskonała alternatywa dla przejażdżek w zimnie i deszczu. Jesienna i zimowa pogoda nie sprzyjają rozwijaniu kondycji i pracy nad koordynacją ruchową. Dlatego też jesteśmy przekonani, że dostępne u nas produkty pozwolą Państwu zadbać o najważniejsze elementy treningu. Rower magnetyczny to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana konstrukcja sprawia, że mogą Państwo być pewni, że wykonują ćwiczenia w prawidłowy sposób.

Kurs pilates

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - z nami odzyskają Państwo piękną i zgrabną sylwetkę - nasz pilates to niezawodny zestaw ćwiczeń, które są połączeniem bogactwa technik oddychania oraz tańca i gimnastyki. Kurs oferujemy dla tych z Państwa, którzy pragną poznać wszelkie tajniki tej techniki oraz po odbyciu takiego kursu zacząć uczyć - stać się profesjonalnym trenerem. Nasz kurs pilates prowadzony jest profesjonalnie, posiada ustalony, specjalistyczny program, dzięki któremu szybko osiągną Państwo upragniony cel. Dla zdrowia Państwa i przyszłych klientów.

Trofea sportowe

Specjalistyczny sklep internetowy oferuje szeroki wybór nagród okolicznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem pucharów. Nasza specjalność to wysokiej jakości trofea sportowe, uwzględniające niejednolite potrzeby rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno figurki odpowiednie dla dzieci, jak i statuetki przeznaczone dla profesjonalistów. W naszym asortymencie znajdują się produkty zróżnicowane pod względem wielkości, materiału, z którego zostały wykonane, a także ceny, trafiając w potrzeby szerokiego grona Klientów.

Bike fitting

Zapraszamy do naszego sklepu rowerowego Row Mix, gdzie wykonamy wszystkie niezbędne prace naprawcze związane z rowerem. Dzięki naszej ofercie jaką jest Bike fitting dopasujemy rower do Twoich potrzeb. Znikną wszelkie dolegliwości jak bóle w odcinkach szyjnych czy lędźwiowych kręgosłupa, bóle nadgarstków i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już teraz!

Widelec do hulajnogi

Części do hulajnóg wyczynowych są niezbędne dla osób uprawiających freestyle czy inne rodzaje jazdy na hulajnodze. Jedną z kluczowych części jest widelec do hulajnogi, który odpowiada za stabilność i wytrzymałość jednośladu. Widelec wykonany ze solidnych materiałów, takich jak aluminium czy stal, pozwala na bezpieczną i płynną jazdę. Warto inwestować w wysokiej jakości widelec do hulajnogi, by cieszyć się nie tylko lepszą kontrolą podczas wykonywania trików, ale także dłuższą żywotnością sprzętu. Dostępność różnych modeli i rozmiarów widełek pozwala dostosować ten element do indywidualnych preferencji i stylu jazdy. Wybierając części do hulajnogi wyczynowej, warto zwrócić uwagę na ich jakość i trwałość, aby móc cieszyć się pełnią możliwości tego sportu.