Piłka siatkowa Mikasa

Folc hurtownia oferuje również świetne akcesoria sportowe. Znajdziesz tutaj między innymi piłki siatkowe Mikasa, narty, czy rakietki tenisowe. Każdy osobny element został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zachęcamy zatem zarówno amatorów, jak i profesjonalnych zawodników do skorzystania z naszych usług i zakupu!

Siłownie zewnętrzne producent

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne sprzęty, które pozwolą Wam stworzyć siłownie zewnętrzne. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wykazując dzięki temu odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty producenta oraz z informacjami na temat projektu OSA.

Ogrodowy plac zabaw

Nasza firma to znany i ceniony producent placów zabaw oraz wyposażenia do placów zabaw. Firma dostarcza swoje produkty również odbiorcom prywatnym. Dlatego rodzice, którzy chcieliby podarować dziecku miniaturowy, ogrodowy plac zabaw, powinni zainteresować się naszą ofertą. Znajdziecie u nas Państwo gotowe zestawy, ale możecie u nas nabyć również pojedyncze ścianki wspinaczkowe, czy huśtawki. Nasze produkty wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są one solidne i zapewniają bawiącym się na nim dzieciom bezpieczeństwo.

Wyścigi kajakowe Piaseczno

Zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych i półprofesjonalnych zawodów sportowych po rzece Jeziorka. Nasze wyścigi kajakowe to doskonała propozycja dla wszystkich mieszkańców Piaseczna, a także każdej innej osoby pasjonującej się tego rodzaju aktywnością fizyczną. Pomożemy także zorganizować niepowtarzalne eventy.