Rower magnetyczny

Rower treningowy to doskonała alternatywa dla przejażdżek w zimnie i deszczu. Jesienna i zimowa pogoda nie sprzyjają rozwijaniu kondycji i pracy nad koordynacją ruchową. Dlatego też jesteśmy przekonani, że dostępne u nas produkty pozwolą Państwu zadbać o najważniejsze elementy treningu. Rower magnetyczny to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana konstrukcja sprawia, że mogą Państwo być pewni, że wykonują ćwiczenia w prawidłowy sposób.

Wspinaczka dla początkujących

Czym innym jest wycieczka górska po niskich szczytach, a czym innym - profesjonalne wchodzenie do góry przy użyciu odpowiedniego sprzętu (raki, haki, itp.). Zainteresowanym osobom proponujemy kurs wspinaczki skalnej na poziomie całkowicie początkującym pod okiem instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie. Postaw swoje pierwsze kroki!

Kurs pilates

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - z nami odzyskają Państwo piękną i zgrabną sylwetkę - nasz pilates to niezawodny zestaw ćwiczeń, które są połączeniem bogactwa technik oddychania oraz tańca i gimnastyki. Kurs oferujemy dla tych z Państwa, którzy pragną poznać wszelkie tajniki tej techniki oraz po odbyciu takiego kursu zacząć uczyć - stać się profesjonalnym trenerem. Nasz kurs pilates prowadzony jest profesjonalnie, posiada ustalony, specjalistyczny program, dzięki któremu szybko osiągną Państwo upragniony cel. Dla zdrowia Państwa i przyszłych klientów.

Stroje bramkarskie

Jeżeli to w Twoich rękach i działaniu leży skuteczność ostatniej linii obrony, to koniecznie sięgnij po takie stroje bramkarskie, które pozwolą Ci na pełną swobodę na linii bramkowej i w polu karnym. U nas znajdziesz zarówno koszulki (z długim i krótkim rękawkiem), jak i komplety, które wzbogaciliśmy o niezbędne ochraniacze. Dzięki temu bez jakichkolwiek problemów będziesz mógł bronić światła bramki i łapać nawet najtrudniejsze piłki. Skorzystaj z barw swojego ulubionego klubu piłkarskiego i wciel się w gwiazdę futbolu.

Markowe ubrania sportowe

Poszukujesz sprawdzonej odzieży, która z pewnością okaże się niezawodna i wyjątkowa? Jesteś w idealnym miejscu. W naszym przedsiębiorstwie znajdziesz markowe ubrania sportowe, które sprawdzą się w przypadku każdej okazji. Odzież została przystosowana do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku i w każdych warunkach.

Trofea sportowe

Specjalistyczny sklep internetowy oferuje szeroki wybór nagród okolicznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem pucharów. Nasza specjalność to wysokiej jakości trofea sportowe, uwzględniające niejednolite potrzeby rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno figurki odpowiednie dla dzieci, jak i statuetki przeznaczone dla profesjonalistów. W naszym asortymencie znajdują się produkty zróżnicowane pod względem wielkości, materiału, z którego zostały wykonane, a także ceny, trafiając w potrzeby szerokiego grona Klientów.