fitness trampoliny

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zajmuje się tworzeniem produktów dla sportów gimnastyczno-akrobatycznych. Każda trampolina do ćwiczeń Perfekt Jump stanowi idealne rozwiązanie dla zawodników oraz ich instruktorów, którzy potrzebują miejsca na wykonanie dużej ilości skoków na bezpiecznej powierzchni. Nasze produkty posiadają manualną regulację naprężenia sprężyn, pozwalają na samodzielne wyznaczenie ich długości, a także są wyposażone w kółka, co umożliwia dostosowanie ich położenia w dowolnym momencie.

Piłka siatkowa Mikasa

Folc hurtownia oferuje również świetne akcesoria sportowe. Znajdziesz tutaj między innymi piłki siatkowe Mikasa, narty, czy rakietki tenisowe. Każdy osobny element został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zachęcamy zatem zarówno amatorów, jak i profesjonalnych zawodników do skorzystania z naszych usług i zakupu!

Odzież sportowa sklep

Na tej stronie znajdą Państwo profesjonalną odzież sportową. Sklep 2XU jest miejscem niezwykłym, w którym każdy profesjonalista i amator znajdą coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była szeroka i trafiała w gust różnych klientów. Zapraszamy na naszą stronę, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty na ubrania i akcesoria sportowe.

deskorolka elektryczna

Urządzenia proponowane przez nasz sklep to niezła zabawa zarówno dla młodzieży, jak i nieco starszych użytkowników. Pozwalają na przemieszczenie się w sposób szybki i niewymagający wysiłku fizycznego w dowolne miejsce. Hoverboard czyli deskorolka elektryczna nadaje się do jazdy w pomieszczeniach zamkniętych jak i po mieście. Sprawdź nasze modele na stronie internetowej.

Siłownie zewnętrzne producent

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne sprzęty, które pozwolą Wam stworzyć siłownie zewnętrzne. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wykazując dzięki temu odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty producenta oraz z informacjami na temat projektu OSA.