Rower magnetyczny

Rower treningowy to doskonała alternatywa dla przejażdżek w zimnie i deszczu. Jesienna i zimowa pogoda nie sprzyjają rozwijaniu kondycji i pracy nad koordynacją ruchową. Dlatego też jesteśmy przekonani, że dostępne u nas produkty pozwolą Państwu zadbać o najważniejsze elementy treningu. Rower magnetyczny to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana konstrukcja sprawia, że mogą Państwo być pewni, że wykonują ćwiczenia w prawidłowy sposób.

Kurs pilates

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - z nami odzyskają Państwo piękną i zgrabną sylwetkę - nasz pilates to niezawodny zestaw ćwiczeń, które są połączeniem bogactwa technik oddychania oraz tańca i gimnastyki. Kurs oferujemy dla tych z Państwa, którzy pragną poznać wszelkie tajniki tej techniki oraz po odbyciu takiego kursu zacząć uczyć - stać się profesjonalnym trenerem. Nasz kurs pilates prowadzony jest profesjonalnie, posiada ustalony, specjalistyczny program, dzięki któremu szybko osiągną Państwo upragniony cel. Dla zdrowia Państwa i przyszłych klientów.

Bike fitting

Zapraszamy do naszego sklepu rowerowego Row Mix, gdzie wykonamy wszystkie niezbędne prace naprawcze związane z rowerem. Dzięki naszej ofercie jaką jest Bike fitting dopasujemy rower do Twoich potrzeb. Znikną wszelkie dolegliwości jak bóle w odcinkach szyjnych czy lędźwiowych kręgosłupa, bóle nadgarstków i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już teraz!

Akademia piłkarska Wrocław

Jeśli Twoją pociechę trudno oderwać od ekranu komputera bądź od playstation, zapisz go na dodatkowe zajęcia sportowe, które organizuje akademia piłkarska we Wrocławiu. Prowadzimy spotkania w drużynach zawodników w przybliżonym wieku. Pozwalają one maluchom poznać ducha wspólnoty i zdrowej rywalizacji, nauczyć się zasad fair play, a także spędzić ciekawie czas na świeżym powietrzu. Wyłaniamy i szlifujemy prawdziwe talenty futbolu - możliwe, że to Twoja pociecha okaże się przyszłym zawodowym sportowcem! sprawdź naszą stronę www.