Drukarka kart plastikowych

Jeśli szukają Państwo urządzeń, które pozwolą na sprawne i szybkie tworzenie wszelkiego rodzaju identyfikatorów, kart wstępu czy legitymacji to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Drukarka kart plastikowych proponowana przez KOR-TEC to rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Fargo, HiTi, Evolis, Zebra, Datacard czy XID-EDIsecure. Dla zainteresowanych oferujemy również sprzedaż oprogramowania specjalistycznego do tych urządzeń. Umożliwi Ci one tworzenie elementów z zaawansowanymi grafikami.

Stoisko targowe

Stoisko targowe jest bardzo ważnym elementem kampanii reklamowej, ponieważ pozwala na przyciągnięcie uwagi klienta. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dbamy o to, by każde stworzone przez nas stoisko targowe spełniało swoją rolę w najlepszy sposób. Zlecenie nam budowy stoiska targowego jest wyjątkowo korzystną inwestycją, która przyczyni się do odniesienia sukcesu każdej firmy czy instytucji.

Fotografia reklamowa

Nasz zespół tworzą osoby, które mogą pochwalić się ponadprzeciętną kreatywnością oraz doskonałym wyczuciem artystycznym. To oznacza, że oferowana przez firmę Formedia fotografia reklamowa zwraca na siebie uwagę, a tym samym - pozwala na zaistnienie w świadomości potencjalnego konsumenta. Jesteśmy doskonale przygotowani do zrealizowania dla Ciebie całej sesji zdjęciowej, co w znacznym stopniu może ograniczyć całościowe koszty związane z kampanią. Obejrzyj naszą galerię i przekonaj się, że warto podjąć z nami współpracę.

Etykiety na roli

W wielu gałęziach przemysłu, szczególnie w zakładach produkcyjnych, niezbędne są odpowiednie artykuły, pozwalające na oznaczanie oraz późniejsze identyfikowanie wyrobów. My zajmujemy się produkowaniem takich artykułów. Polecamy między innymi wysokiej jakości etykiety na roli, składance czy arkuszach, w wersji białej bądź kolorowe, wykonane z papieru termoczułego lub transferowego, zabezpieczające, adresowe oraz inne, charakteryzujące się wysoką trwałością i odpornością oraz walorami estetycznymi.

Gadżety reklamowe dla firm

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszego przedsiębiorstwa, które oferuje wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm. Są to produkty, które stanowią znakomite narzędzie promocji marki. Logo umieszczone na produkcie pozwala dotrzeć skuteczniej do potencjalnych odbiorców. W naszym asortymencie udostępniamy: kubki, smycze, długopisy, odzież i wiele innych.

Druk Empir

Oferujemy usługi poligraficzne obejmujące również druk offsetowy. Jest to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie poligrafii. Nasza drukarnia to doskonałe miejsce na realizację projektów reklam, kalendarzy czy plakatów. Ten druk stanowi jedną ze sztandarowych usług świadczonych w naszej drukarni a dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

GPEC Opinie

Jesteśmy liderem wśród dostawców ciepła i energii elektrycznej na Pomorzu. Aktualnie zatrudniamy prawie 500 osób, jednak wciąż szukamy ludzi do naszego zespołu - zarówno specjalistów z uprawnieniami, jak i osoby chcące rozwijać swoją karierę w ciepłownictwie, dołączając do teamu Grupy GPEC. Opinie kandydatów oraz naszych pracowników stanowią dla nas impuls do nieustannego rozwoju firmy.

Upominki reklamowe

Oferowane przez firmę SM Europe upominki reklamowe to jeden z wielu sposobów skutecznej promocji firmy czy usług. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie prezentujemy ciekawe kubki reklamowe oraz wiele innych gadżetów. Oferowany asortyment to produkty wysokiej klasy, które gwarantują zadowolenie z zakupów.

Fototapety sklep internetowy

Sklep internetowy MagiczneSciany.pl poleca niezwykle atrakcyjny element dekoracji do wnętrz Państwa domu - fototapety. Są to elementy, które pięknie prezentują się zarówno w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym, jak również kuchni, czy innym miejscu w mieszkaniu. Odpowiednio dopasowany wzór nada pomieszczeniu odpowiedniego charakteru oraz będzie wyjątkową ozdobą. Zapewniamy o wysokiej jakości naszych produktów, które wykonane są w doskonałej technice druku gwarantującej głębię koloru. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

Drukarnia Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z niezwykle atrakcyjnej oferty, jaką przygotowała dla swoich klientów nasza profesjonalna drukarnia. Warszawa jest miastem, gdzie możecie Państwo w naszym punkcie wydrukować liczne, potrzebne Państwu materiały reklamowe i nie tylko. Zajmujemy się wykonywaniem licznych ulotek, folderów, ale zajmujemy się także projektami graficznymi. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i liczne firmy czy agencje oferując wszystkich najlepsze ceny.

Gpec Sp. z o.o.

Uszkodzenia rur i inne awarie są szybko naprawiane przez Grupę Gpec Sp. z o.o.. Wszelkie przerwy w dostawie ciepłej wody nie trwają długo i są spowodowane np. pracami wykonawców budowlanych czy nieszczelnościami na sieci. Firma relatywnie szybko naprawia lub wprowadza zmiany na swojej sieci ciepłowniczej.