Drukarka kart plastikowych

Jeśli szukają Państwo urządzeń, które pozwolą na sprawne i szybkie tworzenie wszelkiego rodzaju identyfikatorów, kart wstępu czy legitymacji to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Drukarka kart plastikowych proponowana przez KOR-TEC to rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Fargo, HiTi, Evolis, Zebra, Datacard czy XID-EDIsecure. Dla zainteresowanych oferujemy również sprzedaż oprogramowania specjalistycznego do tych urządzeń. Umożliwi Ci one tworzenie elementów z zaawansowanymi grafikami.

Fotografia reklamowa

Nasz zespół tworzą osoby, które mogą pochwalić się ponadprzeciętną kreatywnością oraz doskonałym wyczuciem artystycznym. To oznacza, że oferowana przez firmę Formedia fotografia reklamowa zwraca na siebie uwagę, a tym samym - pozwala na zaistnienie w świadomości potencjalnego konsumenta. Jesteśmy doskonale przygotowani do zrealizowania dla Ciebie całej sesji zdjęciowej, co w znacznym stopniu może ograniczyć całościowe koszty związane z kampanią. Obejrzyj naszą galerię i przekonaj się, że warto podjąć z nami współpracę.

Gadżety reklamowe dla firm

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszego przedsiębiorstwa, które oferuje wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm. Są to produkty, które stanowią znakomite narzędzie promocji marki. Logo umieszczone na produkcie pozwala dotrzeć skuteczniej do potencjalnych odbiorców. W naszym asortymencie udostępniamy: kubki, smycze, długopisy, odzież i wiele innych.

Druk Empir

Oferujemy usługi poligraficzne obejmujące również druk offsetowy. Jest to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie poligrafii. Nasza drukarnia to doskonałe miejsce na realizację projektów reklam, kalendarzy czy plakatów. Ten druk stanowi jedną ze sztandarowych usług świadczonych w naszej drukarni a dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Możemy dla Państwa wykonać koperty, wizytówki, plakaty, kalendarze, książki, notesy i wiele wiele więcej.

maseczki ochronne

Nasze przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w dystrybucji sprawdzonej odzieży, zabezpieczającej układ oddechowy przez wchłanianiem szkodliwych substancji, znajdujących się w powietrzu. Dlatego osoby, które wykonują prace w miejscach o podwyższonym ryzyku powinny nosić maski ochronne. Stanowią one skuteczną blokadę dla smogu, spalin, aerozolu, groźnych wyziewów oraz innych gazów. Nic więc dziwnego, że powinny znaleźć się w standardowym wyposażeniu zakładów przemysłowych. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Ara reklama

Nasza firma zajmuje się promowaniem wszelkiego rodzaju usług poprzez produkcję materiałów wizualnych. Wychodzimy z założenia, że Ara = reklama, stąd szerokie spectrum zainteresowań związanych z marketingiem. Na życzenie klienta wykonujemy produkty z drewna, grawery, neony czy zajmujemy się oklejaniem samochodów.

Projektowanie graficzne

Zajmujemy się, poza branżą IT, również projektowaniem graficznym. Z naszych usług korzystają duże firmy. Przygotowujemy dla nich całą identyfikację wizualną, materiały promocyjne, spoty oraz animacje. Nasi graficy to prawdziwi fachowcy, którzy opracują obrazy, które pozwolą Wam wyprzedzić konkurencję.