Drukarka kart plastikowych

Jeśli szukają Państwo urządzeń, które pozwolą na sprawne i szybkie tworzenie wszelkiego rodzaju identyfikatorów, kart wstępu czy legitymacji to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Drukarka kart plastikowych proponowana przez KOR-TEC to rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Fargo, HiTi, Evolis, Zebra, Datacard czy XID-EDIsecure. Dla zainteresowanych oferujemy również sprzedaż oprogramowania specjalistycznego do tych urządzeń. Umożliwi Ci one tworzenie elementów z zaawansowanymi grafikami.

Stoisko targowe

Stoisko targowe jest bardzo ważnym elementem kampanii reklamowej, ponieważ pozwala na przyciągnięcie uwagi klienta. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dbamy o to, by każde stworzone przez nas stoisko targowe spełniało swoją rolę w najlepszy sposób. Zlecenie nam budowy stoiska targowego jest wyjątkowo korzystną inwestycją, która przyczyni się do odniesienia sukcesu każdej firmy czy instytucji.

Fotografia reklamowa

Nasz zespół tworzą osoby, które mogą pochwalić się ponadprzeciętną kreatywnością oraz doskonałym wyczuciem artystycznym. To oznacza, że oferowana przez firmę Formedia fotografia reklamowa zwraca na siebie uwagę, a tym samym - pozwala na zaistnienie w świadomości potencjalnego konsumenta. Jesteśmy doskonale przygotowani do zrealizowania dla Ciebie całej sesji zdjęciowej, co w znacznym stopniu może ograniczyć całościowe koszty związane z kampanią. Obejrzyj naszą galerię i przekonaj się, że warto podjąć z nami współpracę.

druk ulotek łódź

Firma poligraficzna Michalczyk i Prokop sp. z o.o. działa w Łodzi i serdecznie zaprasza Klientów do skorzystania z atrakcyjnej oferty profesjonalnych usług. Drukarnia etykiet samoprzylepnych, ulotek, wizytówek, a także plakatów dostarczy w Państwa ręce pierwszej klasy materiały reklamowe. Każde zamówienie realizujemy szybko, dbając o to, aby wszystkie oddawane w Państwa ręce produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Odwiedź naszą stronę internetową i zwróć uwagę na wszystkie oferowane usługi.

Etykiety na roli

W wielu gałęziach przemysłu, szczególnie w zakładach produkcyjnych, niezbędne są odpowiednie artykuły, pozwalające na oznaczanie oraz późniejsze identyfikowanie wyrobów. My zajmujemy się produkowaniem takich artykułów. Polecamy między innymi wysokiej jakości etykiety na roli, składance czy arkuszach, w wersji białej bądź kolorowe, wykonane z papieru termoczułego lub transferowego, zabezpieczające, adresowe oraz inne, charakteryzujące się wysoką trwałością i odpornością oraz walorami estetycznymi.

Gadżety reklamowe dla firm

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszego przedsiębiorstwa, które oferuje wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm. Są to produkty, które stanowią znakomite narzędzie promocji marki. Logo umieszczone na produkcie pozwala dotrzeć skuteczniej do potencjalnych odbiorców. W naszym asortymencie udostępniamy: kubki, smycze, długopisy, odzież i wiele innych.

Druk Empir

Oferujemy usługi poligraficzne obejmujące również druk offsetowy. Jest to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie poligrafii. Nasza drukarnia to doskonałe miejsce na realizację projektów reklam, kalendarzy czy plakatów. Ten druk stanowi jedną ze sztandarowych usług świadczonych w naszej drukarni a dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Taśma zabezpieczająca

Aby uchronić swoje pakunki przed niepożądanym otwarciem, dobrze jest użyć taśmy plombującej. Nasza firma oferuje wysokiej jakości produkt, który dzięki zastosowanym materiałom może być nawinięty na rolki jak taśma zabezpieczająca. Widoczne ślady odklejania będą widoczne dopiero po przyklejeniu jej do innych powierzchni, jak np. karton czy koperty kurierskie z tworzywa sztucznego. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia oferty na naszej stronie internetowej, w której oprócz bezpiecznej taśmy zabezpieczającej mamy również bogaty wybór opakowań foliowych i papierowych.