Ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym

Coraz większa liczba osób starszych, ale i nie tylko, decyduje się wykupienie ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Bowiem, jest to dokument stanowiący swoistą gwarancję tego, iż w przyszłości będziemy mogli cieszyć się spokojną codziennością. Grupa Compensa proponuje Państwu różnorodne warianty rozwiązań.

tłumaczenia przysięgłe angielski

Zajmujemy się przekładami zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, wykorzystując znajomość ponad czterdziestu języków. W naszej ofercie znajdują się przekłady zwykłe, techniczne i samochodowe, a także tłumaczenia przysięgłe z angielskiego. Translacje tego typu wymagają od przekładających osób nie tylko doskonałej znajomości języka, ale również specjalnych uprawnień, ponieważ zajmują się oni przekładem tak ważnych dokumentów, jak akty urodzenia czy dokumentacja prawna firm. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje do wykonywania takich przekładów.

Kancelaria prawna Kraków

Profesjonalna kancelaria prawna z siedzibą w mieście Kraków. Doświadczenie i rzetelne podejście do każdego nowego klienta to cechy wyróżniające naszą firmę spośród innych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych (firmy i instytucje), prezentując usługi na najwyższym poziomie. Potrzebujesz porady ekspertów – skontaktuj się z kancelarią prawną Doradcy.pl

Zarządzanie flotą pojazdów

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która obejmuje takie usługi, jak: lokalizacja GPS, monitorowanie pojazdów, logistyka w zakresie pojazdów firmowych, zabezpieczenie samochodów osobowych, kontrola czasu pracy kierowców, jak również kontrola zużycia paliwa. Nasze usługi obejmują również: zarządzanie flotą pojazdów, wpływanie na obniżenie kosztów eksploatacji i sprawną organizację pracy zatrudnionych pracowników. Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej skuteczności. Zapraszamy do kontaktu!

Windykacja polubowna

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odzyskiwania zaległych zobowiązań, bez wkraczania na drogę sądową. Windykacja polubowna przeprowadzana jest poprzez pisma, wysyłane w imieniu wierzyciela. Przygotowywane zostaje najlepsze rozwiązanie, obejmujące między innymi spłatę zadłużenia poprzez raty.

Tłumaczenia techniczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne tłumaczenia techniczne,m jakie wykonane są przez naszych doświadczonych specjalistów. Przygotowane przez nas zostaną także translacje symultaniczne, z różnych obszarów, Specjalizujemy się między innymi w marketingu, informatyce, prawie czy medycynie.

Biuro podatkowe Piotrków Trybunalski

Poszukujesz usprawnienia dla swojej firmy? Pragniesz powierzyć specjalistom prowadzenie rachunkowości i tym samym zaoszczędzić zarówno sporo środków finansowych, jak i czasu niezbędnego do opieki nad sprawami kadrowo-płacowymi? Usługi księgowe naszego biura podatkowego i rachunkowego w Piotrkowie Trybunalskim są odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Biuro rachunkowe Gdańsk

Prowadzicie Państwo sporej wielkości przedsiębiorstwo i czujecie, że sami nie poradzicie sobie z powstałą w wyniku Waszej działalności dokumentacją i fakturami, które na bieżąco trzeba wypełniać? Biuro rachunkowe Marsola to firma w zakresie działalności której przejmiemy od Was wszelkie nudne formalności, co pozwoli Państwu skupić się wyłącznie na bieżących i praktycznych działaniach. W zakresie zarządzania dokumentacją mamy bardzo duże doświadczenie - naszą siedzibę możecie Państwo znaleźć w Gdańsku.

Biuro komornicze

Nasza kancelaria, mieści się przy sądzie rejonowym w Lublinie. Biuro komornicze zajmuje się egzekucją wyroków sądu na terenie Polski. Pracownicy kancelarii zajmują ruchomości i nieruchomości należące do dłużników, wystawiają je na licytację, która pozwala pozyskać środki na spłatę należności wobec wierzycieli.

Ubezpieczenia dla dziecka

Nie możemy pilnować naszych pociech dwadzieścia cztery godziny na dobę: wysyłamy je na obozy i wycieczki, mając nadzieję, że nie spotka ich nic złego. Warto jednak przygotować się na każdą ewentualność - ubezpieczenia dla dziecka pozwolą na opłacenie leczenia i rehabilitacji w razie nieszczęśliwego wypadku.

pełna księgowość Gdańsk

Zajmujemy się kompleksowymi usługami rachunkowymi i administracyjnymi, które pomogą zredukować koszty stałe przedsiębiorstwa. Realizujemy płatności bankowe naszych klientów, a także planujemy i raportujemy kwestie finansowe oraz zapewniamy doradztwo podatkowe. Nasi pracownicy oferują wprowadzanie do systemu faktur VAT i uzupełnianiem ksiąg przychodów i rozchodów.

Usługi rachunkowe Łódź

Księgowość na wysokim poziomie w Łodzi? To jest możliwe. Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalne usługi z księgowości i rachunkowości. Odpowiednio prowadzona księgowość to podstawa w każdej firmie, a my wiemy jak ważne, aby była prowadzona dokładnie i sumiennie. Jeśli szukasz najlepszej firmy w mieście, to trafiłeś idealnie!

Ubezpieczenia komunikacyjne Lębork

Jeżeli niesłychanie znacząca jest dla Państwa kapitalna kategoria pozyskiwanych rozwiązań jak również życzliwe podejście do partnerów, to zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, który obejmuje takie świadczenia, jak ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC. W sprawie poznania opracowanego przez nas wachlarza rozwiązań, nie tylko ubezpieczeń komunikacyjnych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, dostępnej pod adresem podanym w linku, a także do przyjścia do jednego z naszych oddziałów. Ciepło zachęcamy Was do partnerskiego współdziałania, które bezsprzecznie przyniesie korzyści.

Mystery shopping

Badanie poziomu obsługi klientów to jedna z metod, która pozwala na ustalenia poziomu zadowolenia konsumentów. Świadczona przez naszą firmę usługa mystery shopping umożliwia pogłębioną analizę oraz sprawne reagowanie na niepokojące sygnały. Gwarantujemy czytelny system raportowania, który pozwoli przygotować strategię dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa.