tłumaczenia przysięgłe angielski

Zajmujemy się przekładami zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, wykorzystując znajomość ponad czterdziestu języków. W naszej ofercie znajdują się przekłady zwykłe, techniczne i samochodowe, a także tłumaczenia przysięgłe z angielskiego. Translacje tego typu wymagają od przekładających osób nie tylko doskonałej znajomości języka, ale również specjalnych uprawnień, ponieważ zajmują się oni przekładem tak ważnych dokumentów, jak akty urodzenia czy dokumentacja prawna firm. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje do wykonywania takich przekładów.

Windykacja polubowna

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odzyskiwania zaległych zobowiązań, bez wkraczania na drogę sądową. Windykacja polubowna przeprowadzana jest poprzez pisma, wysyłane w imieniu wierzyciela. Przygotowywane zostaje najlepsze rozwiązanie, obejmujące między innymi spłatę zadłużenia poprzez raty.

Tłumaczenia techniczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne tłumaczenia techniczne,m jakie wykonane są przez naszych doświadczonych specjalistów. Przygotowane przez nas zostaną także translacje symultaniczne, z różnych obszarów, Specjalizujemy się między innymi w marketingu, informatyce, prawie czy medycynie.

Biuro komornicze

Nasza kancelaria, mieści się przy sądzie rejonowym w Lublinie. Biuro komornicze zajmuje się egzekucją wyroków sądu na terenie Polski. Pracownicy kancelarii zajmują ruchomości i nieruchomości należące do dłużników, wystawiają je na licytację, która pozwala pozyskać środki na spłatę należności wobec wierzycieli.

Mystery shopping

Badanie poziomu obsługi klientów to jedna z metod, która pozwala na ustalenia poziomu zadowolenia konsumentów. Świadczona przez naszą firmę usługa mystery shopping umożliwia pogłębioną analizę oraz sprawne reagowanie na niepokojące sygnały. Gwarantujemy czytelny system raportowania, który pozwoli przygotować strategię dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

PIT-36

Szukają Państwo rzetelnych i kompleksowych informacji na temat podatków w Polsce? Oferujemy Państwu przejrzyste artykuły, porady, jak również darmowy program do rozliczania formularzy takich jak PIT 36, 37, czy też 28. Z nami skutecznie zrealizujesz swój obywatelski obowiązek sprawnie i na czas. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Outsourcing kadr Wrocław

Oferta firmy z Wrocławia pewnością zaciekawi przedsiębiorstwa, które poszukują kogoś do obsługi działu HR, jako że nie mają lub nie chcą mieć takiego w swojej własnej spółce. Outsourcing kadr oznacza, że wszystkie obowiązki, które spoczywają na tym dziale, będą wykonywane przez wynajętą firmę zewnętrzną.

Adres dla firmy

Świadczymy usługi wirtualnego biura. Udostępniamy nasz adres dla firmy prowadzonej przez Państwo. Oferujemy także asystę sekretarską. Poprzez prowadzenie biura on line zminimalizowane zostają koszty związane z działalnością. Jest również możliwe określenie lokalizacji innej niż własny dom. Nasza siedziba znajduje się niedaleko stacji Metro Natolin.

Sklep papierniczy

Internetowy sklep papierniczy zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą. Znajdą u nas Państwo zeszyty, segregatory, bloki, kredki, ołówki, linijki, rolki do kas fiskalnych oraz barwne arkusze na wizytówki, dyplomy, czy certyfikaty. Nasz wspaniały internetowy sklep papierniczy oferuje Państwu towar najwyższej jakości w przystępnych cenach!

Biuro księgowe Trójmiasto

Tylko w Gdyni świadczone są najlepsze, profesjonalne oraz dokładne usługi rachunkowe! Tak atrakcyjne warunki współpracy znajdziesz tylko w naszym biurze księgowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stawiając na profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu działań. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Foliowanie produktów

Dobre foliowanie nie tylko chroni produkt w czasie transportu, ale również zapewnia jego ogólną żywotność. Już sam wygląd folii jest istotny z punktu widzenia konsumenta: niepozadzierane opakowanie oznacza dla niego wartościowy, nieuszkodzony produkt. Oferujemy foliowanie luźne jak i termokurczliwe aby Wasze produkty dotarły łatwo i bezpiecznie do klientów.

zarządzanie flotą

Witamy Cię bardzo serdecznie! Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Tobie naszą ofertę. Zarządzanie flotą pojazdów jest efektywnym sposobem kontroli nad flotą transportową. Dzięki naszemu systemowi, obejmującemu urządzenia oraz odpowiednie aplikacje, ten proces jest bardzo skuteczny. Prowadzony jest ciągły monitoring, dzięki czemu dane o pozycji samochodu są cały czas aktualne. Sprawdź i przekonaj się sam!

Usługi księgowe

Chciałbyś skupić się na rozwoju własnego biznesu, bez konieczności nieustannego zajmowania się dokumentami i deklaracjami, których wymagają od Ciebie urzędy w Polsce? Skorzystaj z oferty Adiutor. Oferujemy usługi księgowe w Warszawie. Proponujemy między innymi realizację sprawozdań finansowych, raportów i analiz oraz deklaracji skarbowych składanych w urzędzie. Zajmiemy się także prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego, a także czynnościami związanymi z prowadzeniem podatku VAT i optymalizacją podatkową.

Autostrada A2

Podróż po Wielkopolsce będzie mniej stresująca, gdy wybierzemy bezpieczną trasę szybkiego ruchu. Jest nią polska autostrada A2 wiodąca aż do Niemiec. Punkty poboru znajdujące się m.in. w Poznaniu, Wrześni i Słupcy wykorzystują nowoczesną technologię do poprawnego wyważenia pojazdu i podania odpowiadającej wadze kwoty. Choć korzystanie w autostrady jest płatne, to i tak pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy w innym wypadku wydanej na paliwo podczas długich objazdów lub naprawę auta po jeździe na nierównej drodze.

Produkcja kopert

Zajmujecie się w swojej firmie wysyłką różnego typu materiałów, produktów i potrzebne są Wam odpowiednie zabezpieczenia, chroniące towary przed działaniem czynników zewnętrznych? W naszej ofercie dostępne są rozwiązania, pozwalające na zabezpieczenie ich przed zabrudzeniami, wilgocią czy urazami mechanicznymi, na jakie mogą one być narażone w trakcie transportu czy wysyłki. Produkcja kopert przez nas wykonywana to rozmaite formaty, kształty opakowań, które dostosujecie do wielkości zawartości.