Windykacja polubowna

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odzyskiwania zaległych zobowiązań, bez wkraczania na drogę sądową. Windykacja polubowna przeprowadzana jest poprzez pisma, wysyłane w imieniu wierzyciela. Przygotowywane zostaje najlepsze rozwiązanie, obejmujące między innymi spłatę zadłużenia poprzez raty.

Tłumaczenia techniczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne tłumaczenia techniczne,m jakie wykonane są przez naszych doświadczonych specjalistów. Przygotowane przez nas zostaną także translacje symultaniczne, z różnych obszarów, Specjalizujemy się między innymi w marketingu, informatyce, prawie czy medycynie.

Mystery shopping

Badanie poziomu obsługi klientów to jedna z metod, która pozwala na ustalenia poziomu zadowolenia konsumentów. Świadczona przez naszą firmę usługa mystery shopping umożliwia pogłębioną analizę oraz sprawne reagowanie na niepokojące sygnały. Gwarantujemy czytelny system raportowania, który pozwoli przygotować strategię dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Sklep papierniczy

Internetowy sklep papierniczy zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą. Znajdą u nas Państwo zeszyty, segregatory, bloki, kredki, ołówki, linijki, rolki do kas fiskalnych oraz barwne arkusze na wizytówki, dyplomy, czy certyfikaty. Nasz wspaniały internetowy sklep papierniczy oferuje Państwu towar najwyższej jakości w przystępnych cenach!

Autostrada A2

Podróż po Wielkopolsce będzie mniej stresująca, gdy wybierzemy bezpieczną trasę szybkiego ruchu. Jest nią polska autostrada A2 wiodąca aż do Niemiec. Punkty poboru znajdujące się m.in. w Poznaniu, Wrześni i Słupcy wykorzystują nowoczesną technologię do poprawnego wyważenia pojazdu i podania odpowiadającej wadze kwoty. Choć korzystanie w autostrady jest płatne, to i tak pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy w innym wypadku wydanej na paliwo podczas długich objazdów lub naprawę auta po jeździe na nierównej drodze.

Produkcja kopert

Zajmujecie się w swojej firmie wysyłką różnego typu materiałów, produktów i potrzebne są Wam odpowiednie zabezpieczenia, chroniące towary przed działaniem czynników zewnętrznych? W naszej ofercie dostępne są rozwiązania, pozwalające na zabezpieczenie ich przed zabrudzeniami, wilgocią czy urazami mechanicznymi, na jakie mogą one być narażone w trakcie transportu czy wysyłki. Produkcja kopert przez nas wykonywana to rozmaite formaty, kształty opakowań, które dostosujecie do wielkości zawartości.

Kredyt dla firm

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie przygotowywane przez naszych doświadczonych specjalistów kredyty dla firm. Dzięki otrzymanemu wsparciu finansowego możliwe jest zakupienie potrzebnego Wam towaru,. urządzeń czy sprzętu. Znajdziecie u nas najciekawsze formy pożyczek, gwarantujące ich łatwą spłatę.

Multiagencja ubezpieczeniowa

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż pakietów chroniących nieruchomości, w tym domy i mieszkania, a także mienie. Ponadto nasza multiagencja ubezpieczeniowa dysponuje ofertami chroniącymi samochody osobowe, ciężarowe czy dostawcze. Sporym zainteresowaniem cieszą się również polisy na życie.

urządzenie do liczenia banknotów

Oddziały bankowe, kantory i sieci handlowe obracają dziennie dużą ilością gotówki. W takim wypadku wygodne i usprawniające pracę będzie urządzenie do liczenia banknotów. Maszyny tego typu pozwolą nie tylko na zsumowanie pieniędzy, ale i odsianie falsyfikatów (niektóre modele mają nawet 99% skuteczności).

Rezygnacja z bycia vatowcem w trakcie roku

Czy zastanawialiście się nad 'Rezygnacją z bycia vatowcem w trakcie roku', ale nie wiedzieliście, jak to prawidłowo zrobić? Nasza firma szanuje każde przedsiębiorstwo, dlatego udzielamy wsparcia w tej niełatwej decyzji. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc prawną, aby proces przebiegał płynnie i bez złych niespodzianek. Nasza pomoc sprawi, że skupisz się na prowadzeniu swojego biznesu, podczas gdy my zajmiemy się formalnościami. Skontaktuj się z nami i odkryj, jak możemy Ci ułatwić życie! Bezfigurka 1

Podatki 2024

Zarządzanie finansami nie musi być skomplikowane. Dzięki naszym profesjonalnym usługom księgowym, obsługujemy wszelkie aspekty twojego rachunku podatkowego, pomagamy oszczędzać na podatkach i optymalizować finanse. W roku podatkowym 2024 z nami możesz być pewien, że nie przegapisz żadnej ulgi i zniżki. Wiemy, że zmieniające się przepisy podatkowe mogą być wyzwaniem dla wielu osób i firm. Dlatego oferujemy pełne wsparcie w zakresie obliczania, optymalizacji i zapłaty Twoich podatków. Nasze usługi to gwarancja łożyska i pewności, że Twoje zobowiązania podatkowe są realizowane najbardziej efektywnie. Pomyśl o podatkach 2024 z głową, wybierz naszą firmę i poczuj różnicę we współpracy z profesjonalistami. Zaufaj nam, a my pomożemy Ci osiągnąć sukces finansowy.