Ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym

Coraz większa liczba osób starszych, ale i nie tylko, decyduje się wykupienie ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Bowiem, jest to dokument stanowiący swoistą gwarancję tego, iż w przyszłości będziemy mogli cieszyć się spokojną codziennością. Grupa Compensa proponuje Państwu różnorodne warianty rozwiązań.

tłumaczenia przysięgłe angielski

Zajmujemy się przekładami zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, wykorzystując znajomość ponad czterdziestu języków. W naszej ofercie znajdują się przekłady zwykłe, techniczne i samochodowe, a także tłumaczenia przysięgłe z angielskiego. Translacje tego typu wymagają od przekładających osób nie tylko doskonałej znajomości języka, ale również specjalnych uprawnień, ponieważ zajmują się oni przekładem tak ważnych dokumentów, jak akty urodzenia czy dokumentacja prawna firm. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje do wykonywania takich przekładów.

Alimenty Żory

Jacek Wyleżuch jest mecenasem, udzielającym pomocy we wszelkiego rodzaju sprawach prawnych. Prowadzona przez niego Kancelaria Adwokacka mieści się w Żorach, nieopodal Sądu Rejonowego. W miejscu tym można zgłosić się o poradę dotyczącą między innymi: prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, handlowego, a także państwowo-konstytucyjnego.

Kancelaria prawna Kraków

Profesjonalna kancelaria prawna z siedzibą w mieście Kraków. Doświadczenie i rzetelne podejście do każdego nowego klienta to cechy wyróżniające naszą firmę spośród innych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych (firmy i instytucje), prezentując usługi na najwyższym poziomie. Potrzebujesz porady ekspertów – skontaktuj się z kancelarią prawną Doradcy.pl

Zarządzanie flotą pojazdów

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która obejmuje takie usługi, jak: lokalizacja GPS, monitorowanie pojazdów, logistyka w zakresie pojazdów firmowych, zabezpieczenie samochodów osobowych, kontrola czasu pracy kierowców, jak również kontrola zużycia paliwa. Nasze usługi obejmują również: zarządzanie flotą pojazdów, wpływanie na obniżenie kosztów eksploatacji i sprawną organizację pracy zatrudnionych pracowników. Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej skuteczności. Zapraszamy do kontaktu!

Auta leasingowe

Nasza firma oferuje między innymi sposoby na zarządzanie flotą pojazdów oraz długoterminowy wynajem aut (do 24 miesięcy). Polecamy również nasze auta leasingowe, które nabyć można za gotówkę, w formie kredytu lub w formie licytacji. Na naszej stornie znajdziesz niezbędne informacje dotyczące oferowanych samochodów oraz formy ich nabycia.

Windykacja polubowna

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odzyskiwania zaległych zobowiązań, bez wkraczania na drogę sądową. Windykacja polubowna przeprowadzana jest poprzez pisma, wysyłane w imieniu wierzyciela. Przygotowywane zostaje najlepsze rozwiązanie, obejmujące między innymi spłatę zadłużenia poprzez raty.

Tłumaczenia techniczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne tłumaczenia techniczne,m jakie wykonane są przez naszych doświadczonych specjalistów. Przygotowane przez nas zostaną także translacje symultaniczne, z różnych obszarów, Specjalizujemy się między innymi w marketingu, informatyce, prawie czy medycynie.

Przedawnienie szkody górniczej

Jeżeli Twój dom stoi blisko terenów kopalnianych masz prawo ubiegać się o rekompensatę za poniesione szkody (np. pęknięcia budynku). Często nie decydujemy się na to, ponieważ obawiamy się, że nastąpiło już przedawnienie szkody górniczej. Trzeba jednak pamiętać, że każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego nasza firma podejmie się również i takich spraw, które wydają się być na pozycji przegranej.

Biuro podatkowe w Piotrkowie Trybunalskim

Poszukujesz usprawnienia dla swojej firmy? Pragniesz powierzyć specjalistom prowadzenie rachunkowości i tym samym zaoszczędzić zarówno sporo środków finansowych, jak i czasu niezbędnego do opieki nad sprawami kadrowo-płacowymi? Usługi księgowe naszego biura podatkowego i rachunkowego w Piotrkowie Trybunalskim są odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Przesyłki kurierskie krajowe

Zapewniamy, że dzięki nam możliwe będzie dostarczenie danej przesyłki kurierskiej krajowej w odpowiednie miejsce. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i efektywność w pracy. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi kurierskie przyniosą Państwu satysfakcję i zadowolenie. Jako doświadczony kurier dbamy o najwyższą jakość swoich usług, ale również jesteśmy w stanie zaoferować Państwu korzystne, niezwykle konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Biuro rachunkowe Gdańsk

Prowadzicie Państwo sporej wielkości przedsiębiorstwo i czujecie, że sami nie poradzicie sobie z powstałą w wyniku Waszej działalności dokumentacją i fakturami, które na bieżąco trzeba wypełniać? Biuro rachunkowe Marsola to firma w zakresie działalności której przejmiemy od Was wszelkie nudne formalności, co pozwoli Państwu skupić się wyłącznie na bieżących i praktycznych działaniach. W zakresie zarządzania dokumentacją mamy bardzo duże doświadczenie - naszą siedzibę możecie Państwo znaleźć w Gdańsku.

Biuro komornicze

Nasza kancelaria, mieści się przy sądzie rejonowym w Lublinie. Biuro komornicze zajmuje się egzekucją wyroków sądu na terenie Polski. Pracownicy kancelarii zajmują ruchomości i nieruchomości należące do dłużników, wystawiają je na licytację, która pozwala pozyskać środki na spłatę należności wobec wierzycieli.