Windykacja polubowna

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie odzyskiwania zaległych zobowiązań, bez wkraczania na drogę sądową. Windykacja polubowna przeprowadzana jest poprzez pisma, wysyłane w imieniu wierzyciela. Przygotowywane zostaje najlepsze rozwiązanie, obejmujące między innymi spłatę zadłużenia poprzez raty.

Tłumaczenia techniczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne tłumaczenia techniczne,m jakie wykonane są przez naszych doświadczonych specjalistów. Przygotowane przez nas zostaną także translacje symultaniczne, z różnych obszarów, Specjalizujemy się między innymi w marketingu, informatyce, prawie czy medycynie.

Biuro komornicze

Nasza kancelaria, mieści się przy sądzie rejonowym w Lublinie. Biuro komornicze zajmuje się egzekucją wyroków sądu na terenie Polski. Pracownicy kancelarii zajmują ruchomości i nieruchomości należące do dłużników, wystawiają je na licytację, która pozwala pozyskać środki na spłatę należności wobec wierzycieli.

Mystery shopping

Badanie poziomu obsługi klientów to jedna z metod, która pozwala na ustalenia poziomu zadowolenia konsumentów. Świadczona przez naszą firmę usługa mystery shopping umożliwia pogłębioną analizę oraz sprawne reagowanie na niepokojące sygnały. Gwarantujemy czytelny system raportowania, który pozwoli przygotować strategię dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Sklep papierniczy

Internetowy sklep papierniczy zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą. Znajdą u nas Państwo zeszyty, segregatory, bloki, kredki, ołówki, linijki, rolki do kas fiskalnych oraz barwne arkusze na wizytówki, dyplomy, czy certyfikaty. Nasz wspaniały internetowy sklep papierniczy oferuje Państwu towar najwyższej jakości w przystępnych cenach!

Foliowanie produktów

Dobre foliowanie nie tylko chroni produkt w czasie transportu, ale również zapewnia jego ogólną żywotność. Już sam wygląd folii jest istotny z punktu widzenia konsumenta: niepozadzierane opakowanie oznacza dla niego wartościowy, nieuszkodzony produkt. Oferujemy foliowanie luźne jak i termokurczliwe aby Wasze produkty dotarły łatwo i bezpiecznie do klientów.

Autostrada A2

Podróż po Wielkopolsce będzie mniej stresująca, gdy wybierzemy bezpieczną trasę szybkiego ruchu. Jest nią polska autostrada A2 wiodąca aż do Niemiec. Punkty poboru znajdujące się m.in. w Poznaniu, Wrześni i Słupcy wykorzystują nowoczesną technologię do poprawnego wyważenia pojazdu i podania odpowiadającej wadze kwoty. Choć korzystanie w autostrady jest płatne, to i tak pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy w innym wypadku wydanej na paliwo podczas długich objazdów lub naprawę auta po jeździe na nierównej drodze.

Produkcja kopert

Zajmujecie się w swojej firmie wysyłką różnego typu materiałów, produktów i potrzebne są Wam odpowiednie zabezpieczenia, chroniące towary przed działaniem czynników zewnętrznych? W naszej ofercie dostępne są rozwiązania, pozwalające na zabezpieczenie ich przed zabrudzeniami, wilgocią czy urazami mechanicznymi, na jakie mogą one być narażone w trakcie transportu czy wysyłki. Produkcja kopert przez nas wykonywana to rozmaite formaty, kształty opakowań, które dostosujecie do wielkości zawartości.

Kredyt dla firm

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie przygotowywane przez naszych doświadczonych specjalistów kredyty dla firm. Dzięki otrzymanemu wsparciu finansowego możliwe jest zakupienie potrzebnego Wam towaru,. urządzeń czy sprzętu. Znajdziecie u nas najciekawsze formy pożyczek, gwarantujące ich łatwą spłatę.

Multiagencja ubezpieczeniowa

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż pakietów chroniących nieruchomości, w tym domy i mieszkania, a także mienie. Ponadto nasza multiagencja ubezpieczeniowa dysponuje ofertami chroniącymi samochody osobowe, ciężarowe czy dostawcze. Sporym zainteresowaniem cieszą się również polisy na życie.

urządzenie do liczenia banknotów

Oddziały bankowe, kantory i sieci handlowe obracają dziennie dużą ilością gotówki. W takim wypadku wygodne i usprawniające pracę będzie urządzenie do liczenia banknotów. Maszyny tego typu pozwolą nie tylko na zsumowanie pieniędzy, ale i odsianie falsyfikatów (niektóre modele mają nawet 99% skuteczności).

Księgowość Opole

Chciałbyś, aby ktoś pomógł ci w kwestii składania deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego czy też sporządził roczne sprawozdanie finansowe? W takim wypadku koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego z Opola. To oni prowadzą pełną księgowość wszystkich swoich klientów, dbając o to, aby sprawy finansowe były prowadzone w sposób wzorowy i zgodnie z przepisami polskiego prawa. Dodatkowo, zajmują się także obsługą kadrowo płacową, w tym sporządzaniem umów dla pracowników, prowadzeniem listy płac i wieloma innymi sprawami.